Connectify [ Bilgisayarınızı kablosuz modeme çevirin ]

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben kullanıyorum gayet sorunsuz
sorunsuz kullanmak istiyorsanız programı pro yapmanız lazım sonra gerisi kolay zaten bakın bi tane prntscreen atim :D

gfbf2.jpg

yukarıda zaten vaylıs adı ve şifre soruyo istediğinizi yazın problem değil :D
ekleme//
start hotspot diyincede telefon vaylısı görüyo verdiğin isimle sonra verdiğin şifreyide gir sorunsuz net keyfi :D

canyash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendeki sürüm 3.6 ve pro zaten onda sorun yok...ayarlarda sorun var sanırım..
internet to share

share over

sharing mode

bu üç ayar var..ilkine otomatik diyorum..share over sekmesinde iki seçenek var biri wi-fi diğeri marvell yukon 88e8040 family..o benim ethernet kartımın modeli sanırım doğru mudur

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kullandığın sistemin vaylıs wifi gibi özelliklerini bilirsen sorun olmaz ama donanımsalda olabilir

ahmtilys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben kurdum bu programı wifiyide açtım fakat wifiyi samsung telefonlar görmüyor. Mesela arkadaşımın iphone 4s var o ağı görüyor fakat benim s3 görmüyor. Bunun sebebi ne olabilir sizce ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lisans anahtarı istiyo nasıl halletiniz bu sorunu biri yardım etsin.

PaRRaZit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi hoş güzel programda bu program sadece laptopların wi-fi kartlarıylamı çalışıyor.Masaüstü PC lerde kablosuz ağ adaptörleriyle aynı işi yapamıyormuyuz.Ben Airties wus-300 le denedim adaptörü görmüyor.

PaRRaZit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi hoş güzel programda bu program sadece laptopların wi-fi kartlarıylamı çalışıyor.Masaüstü PC lerde kablosuz ağ adaptörleriyle aynı işi yapamıyormuyuz.Ben Airties wus-300 le denedim adaptörü görmüyor.

Yardımcı olacak kimse yokmu???

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar program yararlı emek verip paylaşana teşekkürler ancak diyelimki evde 1 bilgisayarınız kablolu internete baglanıyor ve aynı bilgisayarda bir kablosuz ağlara bağlanan adaptör var. Bu kablosuz ağlara bağlanan adaoptörü windowstan kendiniz internet dagıtıcı haline getirebiliyorsunuz. Windows 7 de Ağ ve paylaşım merkezinde özelliklere tıkladıgımızda paylaşım seçeneği çıkıyor. Buradan diğer ağ kullanıcıları bu bilgisayara ağ yoluyla bağlansın seçeneğini işaretliyoruz aşağıdan kablosuz modemimizi seçiyoruz ve 2 bağlantıyı köprülüyoruz bununla ilgili resimli anlatım yaparım kısa zamanda program daha basit hale getiriyor sadece bence kullanışlı.

finam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Diyelim ki laptomuma kablolu ile interneti bağladım, onu paylaşa bilirmiyim? Kablosuz girildiğinde paylaşılabiliyor. Kabloluda paylaşıla bilinir mi ?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Diyelim ki laptomuma kablolu ile interneti bağladım, onu paylaşa bilirmiyim? Kablosuz girildiğinde paylaşılabiliyor. Kabloluda paylaşıla bilinir mi ?

Hocam zaten olay o kablolu interneti kablosuza çevirip dağıtmak. Tabi wireless donanımı olması lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler share over da modemin adını görmüyor nasıl düzeltebilirim şimdiden teşekkürler

mooncomtr

Asistan
Reaksiyon puanı
0
süper bir program gerçekten çok başarılı. teşekkürler.

Xxqkhnn

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Virtual WiFi Router ile aynı işlemi görüyor gayet iyi bi program kesinlikle tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar masaüstü bilgisayarlarda yani wireless adaptörü olmayan cihazlarda ne yapabiliriz?

embayt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok güzel bir program bu ben yaklaşık 1yıldan beri kullanıyorum..
kablolu, kablosuz tüm internet bağlantılarınızı paylaşabiliyorsunuz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim amacım bilgisayardaki internete telefonla bağlanmaktı. programı yükledim kurdum. telefonum wifi gördü hatta bağlandı görünüyor ama internette hiçbişeyi açmıyo sorun telefonda sanırım çünkü arkadaşım sorunszu bir şekilde bağlanabildi. benim telefonum lg optimus black. ne yapmam gerek?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim bilgisayarımda sürekli Wi-Fi Disabled hatası veriyor, lütfen yardımcı olur musunuz? Ne yapmam gerekiyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
airties 2210 modelinden nasıl yapablirim bunu pc.m görüyor ama telefonum görmüyor malesf yardımcı olsanız

yakupozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar programa çok ihtiyacım var nasıl pro yapcaz yaa yapamadımda