ConfickerBelasi Bu Arkadaşın Derdi Ney Bilen Var mı =?

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Neden ''Sen hayırdır bilader'' şeklinde adama hesap sorarcasına böyle bir konu açtın? Adam seninle aynı fikirde değil, senin yazdığın mesaj ona saçma gelmiş ve kızgın surat atmış büyütecek bir şey yok ki attığı kızgın suratların %90'ı siyaset bölümünden ve çoğumuz ikinizin de siyasi görüşünü biliyor.

Kanlı bıçaklımıyız burada ? Ne kadar saçma bir söylem seninle aynı görüşte değil ise sabah akşam kızgın Surat mı atacak mesajları okumadan anlamadan dinlemeden =? Mantık bu mu gerçekten.
Adam Teknoloji bölümünde yazdıklarımada aynı ifadeyi atıyor :D 1 değil 10 değil 100 değil attığı.

Hadi onu geçtim geriye dönük 1-2 -3 ay önceki mesajlara kadar gidip atıyor. ( Normal bir hareket mi gerçekten bu =? ) Benim gibi düşünmeyen herkes kötü kaka ve sustur öldür kötüle mantık bu mu gerçekten.

Ne saçma bir konu, madem sana kızgın atıyor pm denen birşey var atarsın sorarsın.

Mesaj olaraj bir konuda sordum. Onada kızgın surat attı cevap vermedi :D Harbi ülkede Muhalefet çok kötü. Muhalefet muhalif olmayıda bilmiyor :p Ne yapılıyorsa kötüdür de bass geç

Son düzenleme:

babapuro

Asistan
Reaksiyon puanı
137
ban yemem umrumda değil multi açacam

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
SDN Foruma giriyorum ve 15-20 tane bildirim var Allah Allah Ne olmuş olabilir diyorum bir bakıyorum ki. Bu arkadaşın derdi veya sıkıntısı ney anlayan bilen var mı =?
ConfickerBelasi Hiç aralıksız bütün mesajlarıma kızgın surat atmış :DBu aradaşın derdi veya sıkıntısı ney anlayan bilen var mı =? Belli başlı üyelere sürekli aynı ifadeyi atıyor. Telefon önerdiğim mesajlara bile kızgın surat atıyor.

Ayrıca forum yetkilililerine seslenmek istiyorum gereksiz ifade kullanmanın bir cezazı yok mu =? ( Cezası yoksa bile hiç yoktan kişiye özel bildirim gelmesini engelleme özelliği var mı ? )

Ekli dosyayı görüntüle 108951
Ekli dosyayı görüntüle 108952
Adamım işine gelmeyen bir şey demişsindir galiba adam sana fena kızmış :D

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Kanlı bıçaklımıyız burada ? Ne kadar saçma bir söylem seninle aynı görüşte değil ise sabah akşam kızgın Surat mı atacak mesajları okumadan anlamadan dinlemeden =? Mantık bu mu gerçekten.
Adam Teknoloji bölümünde yazdıklarımada aynı ifadeyi atıyor :D 1 değil 10 değil 100 değil attığı.

Hadi onu geçtim geriye dönük 1-2 -3 ay önceki mesajlara kadar gidip atıyor. ( Normal bir hareket mi gerçekten bu =? ) Benim gibi düşünmeyen herkes kötü kaka ve sustur öldür kötüle mantık bu mu gerçekten.

Mesaj olaraj bir konuda sordum. Onada kızgın surat attı cevap vermedi :D Harbi ülkede Muhalefet çok kötü. Muhalefet muhalif olmayıda bilmiyor :p Ne yapılıyorsa kötüdür de bass geç
Ee adamın neden kızgın attığını biz mi bileceğiz?

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Ne kadar saçma bir söylem seninle aynı görüşte değil ise sabah akşam kızgın Surat mı atacak mesajları okumadan anlamadan dinlemeden =?
Eğer adam seninle aynı görüşte değilse kızgın surat atabilir bunda yanlış bir şey yok birde okumadan da mı atsın demişsin benim yazdığımdan bunu nasıl çıkardın hiçbir fikrim yok ona hiç girişmiyorum.
Hadi onu geçtim geriye dönük 1-2 -3 ay önceki mesajlara kadar gidip atıyor. ( Normal bir hareket mi gerçekten bu =? )
2-3 ay önceki mesajlara kızgın surat atmak sıradışı bir hareket mi sence?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Adam gece 2'de bile boş durmuyor :D Kızgır Surat atmaya devam...

1595199470814.png

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Conficer candır ya eski dostum kedi hastası ve lada tutkusu var forumun eskilerinden sevip saydığım nadir forumdaşım :)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,384
Siyasi mesajlara demiş conficker ama siyasi olmayan mesajlara da atıyor şimdi ortada bir tutarsızlık var bu dediğine göre.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
ConfickerBelasi Bu Arkadaşın Derdi Ney Bilen Var mı =?
Derdi var mı yok mu, nedir, bunun cevabını bizler tam bilemeyiz ama derdi olmayan bir kul da yoktur bu dünyada.

Kişisel görüşüm: @ConfickerBelasi (muhtemelen) siyaset bölümünü canlı tutan ve daha çok kendi görüşüne ters olan üyelerin mesajlarına (bölüm ayırt etmeksizin) kızgın reaksiyonunu gösteriyor olmalı.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
evet. Bir iki defa kızgınlığını görmüşlüğümüz vardır :D

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Hocam problemin sebebini çözerseniz çok mutlu olacağım aynı dertten bende muzdaribim. Gerçi benim konu ile ilgili bir çalışmam olacaktı ama sanırım yaptırım bir olacakmış. Az daha karambole gidecektik :D

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Cem Yılmaz geldi aklıma, Belli bir yaştan sonra elvis binayı terkedince ....

bir kaç arkadaşta bunda ne var normal bir durum gibi söylemlerde bulunarak olayı normalleştirmeye çalışmış :) anormal bir durum olduğu ortada, adam bir sebep ile takıntı yapmış. eğer siz bunu normal gösterirseniz, moderatörler de bu duruma normal diye yaklaşırsa, 3 gün sonra her canı sıkılan aynı yöntemi uygulama hakkına sahip olur dimi ? sonra neden üyelerin %90 ı bildirim kapatıyor demeyin de. yada neden forumdan kaçıştı insanlar, neden faydalı insanlar arazi oldu, boş beleş muhabbet dönüyor demeyin dimi ..

darkstar

Profesör
Reaksiyon puanı
1,481
@ConfickerBelasi bu forumda saygı ve sevgi duyduğum kişilerden biridir. Çok samimiyetim olmamakla birlikte iyi bir kullanıcıdır, yapmacıklıktan uzak doğru bildiğinden şaşmayan biri.

Bu arada bana da kızgın surat bırakmış, canı sıkkın olabilir, kötü zaman geçiriyor olabilir stresini böyle atıyor olabilir vs vs.

Çok takılmayın bence sonuçta hakaret yok yapılan her yorumu herkes beğenecek diye bir kavram da yok.
Forum üyelere kızma hakkı ( emojisi ) vermişse bunu kullanmak da doğaldır.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Sardadan sonra hatta pardon ondan önce yoksaydığım kullanıcı. Sardanınkini bile açtım da onunkini açmadım. Yoksay tertemiz kafan rahatlıyor. Sinek vızıltısı gibi de değil hiçbirşey yok. Misler gibi :)
Adama/çocuğa birşeyler katmaya çalışıyorsun olmuyor, öğreneyim diyorsun oda olmuyor. Kendisine ayrılan tüm dakikalar israf. Ben israftan tasarruf ettim senin etmeni istediğim için yazıyorum yoksa klavyemin pilini tükettiğine değmez.