ConfickerBelasi Bu Arkadaşın Derdi Ney Bilen Var mı =?

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
SDN Foruma giriyorum ve 15-20 tane bildirim var Allah Allah Ne olmuş olabilir diyorum bir bakıyorum ki. Bu arkadaşın derdi veya sıkıntısı ney anlayan bilen var mı =?
ConfickerBelasi Hiç aralıksız bütün mesajlarıma kızgın surat atmış :DBu aradaşın derdi veya sıkıntısı ney anlayan bilen var mı =? Belli başlı üyelere sürekli aynı ifadeyi atıyor. Telefon önerdiğim mesajlara bile kızgın surat atıyor.

Ayrıca forum yetkilililerine seslenmek istiyorum gereksiz ifade kullanmanın bir cezazı yok mu =? ( Cezası yoksa bile hiç yoktan kişiye özel bildirim gelmesini engelleme özelliği var mı ? )

1595183883981.png

1595183908546.png

Son düzenleme:

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Hepimiz @ConfickerBelasi diye spamlasak herhangi bir ceza vs. alırmıyız moderatörlerden falan
neden yani herkes istediği emojiyi atmakta özgür birisini bunun için spamlasan bile hem ban yemez hemde adaletli olmaz ban yese bile. bi derdi var herhalde millete sadece özkan reyize değil herkese atıyor..

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,490
neden yani herkes istediği emojiyi atmakta özgür birisini bunun için spamlasan bile hem ban yemez hemde adaletli olmaz ban yese bile. bi derdi var herhalde millete sadece özkan reyize değil herkese atıyor..
yanlış anlamışsınız ben veya spamlayan herhangi biri ceza alır mı dedim.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
SDN Foruma giriyorum ve 15-20 tane bildirim var Allah Allah Ne olmuş olabilir diyorum bir bakıyorum ki. Bu arkadaşın derdi veya sıkıntısı ney anlayan bilen var mı =?
ConfickerBelasi Hiç aralıksız bütün mesajlarıma kızgın surat atmış :DBu aradaşın derdi veya sıkıntısı ney anlayan bilen var mı =? Belli başlı üyelere sürekli aynı ifadeyi atıyor. Telefon önerdiğim mesajlara bile kızgın surat atıyor.

Ayrıca forum yetkilililerine seslenmek istiyorum gereksiz ifade kullanmanın bir cezazı yok mu =? ( Cezası yoksa bile hiç yoktan kişiye özel bildirim gelmesini engelleme özelliği var mı ? )

Ekli dosyayı görüntüle 108951
Ekli dosyayı görüntüle 108952
Siyasi düşüncenizin tersini düşünüyordyr bence

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Adam Nevi Şahsına Münhasır bir insan.

Çok Muktedir ve Kadirşinas bir insan. Sanırım Latife yapıyor ve çok sevdiği için Kızgın atıyor.

İnsan çok sevdiğine gönül koyarmış. O da çok sevdiği için kızgın emoji atıyor sanırım.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,490
bildirim yağmuruna tutuldum bu konu tarafından, bütün bildirimleri kapama yeri var mı?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Neden ''Sen hayırdır bilader'' şeklinde adama hesap sorarcasına böyle bir konu açtın? Adam seninle aynı fikirde değil, senin yazdığın mesaj ona saçma gelmiş ve kızgın surat atmış büyütecek bir şey yok ki attığı kızgın suratların %90'ı siyaset bölümünden ve çoğumuz ikinizin de siyasi görüşünü biliyor.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Gördüğüm kadarıyla bu konuya mesaj yazan kişilere de gereksiz ifade atan arkadaşlar var.
Bu konuyu bir görüşelim. Gereksiz yere ifade kullanan arkadaşlara da bir daha yapmamaları için güzel yaptırımlar uygulayabiliriz...