Çok mu yanlış yaptım acep ?!!

Bu konuyu okuyanlar

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Geçen ay bir kafeterya da kahve mi yudumluyor bir yandan da gazetemi okuyorum. Derken gözüm bir bayana takılıyor. Takılıyor ama yanlış anlaşılmasın alıcı gözüyle bakmıyorum. Bir tuhaflıklık var bayanda. Gayet güzel giyinmiş tipi yerinde sayılabilecek biri. Bir yandan kahve mi yudumlarken bir yandan da farklılığı bulmaya çalışıyorum daha doğrusu ilginç olan şeyi. Tabi bulmaya çalışayım derken bayan birden kendisini izlediğimi hissediyor ve en sonunda dayanamayaraktan yanıma geliyor. Her adımında detaylar ortaya çıkıyor her detayda ilginç olan kısım aydınlığa çıkar derken bayan yanıma geliyor ve "Pardon dikkatimi çekti fakat sanki beni gözetliyorsunuz" diyor tabi bu benim anlayabildiğim kısım çünkü ben asıl ilgimi çeken noktaya odaklanmıştım. Derken "Pardon fakat berberinizin numarasını alabilirmiyim zira çok hoş bir bıyık traşı yapmış arkadaşıma da nişan öncesi göze fazla batmayacak bir model arıyorduk ve bıyık stiliniz çok başarılı olmuş o yüzden " dememle hani birine kötü sözler sarf edecek olursunuz da kelimeler boğazınızda düğümlenir daha sonra olay yerini hızla terk edersiniz ya aynı şey oldu :mrgreen: gelelim işin diğer boyutuna buraya kadar yazılanları okuyan özellikle bayan okuyucular bana hemen hödük damgasını vurmuşlardır :D yalnız olay aslında bu kadar dan ibaret değildi. bayana uzun süre bakmam bıyıktan ziyade lise sonda gönlümü kaptırmış olduğum yaklaşık 1 sene bana ızdırap olan sonra ergenliğin vermiş olduğu tipsizliğimle dalga geçtikten sonra beni alaycı bir ifadeyle terk etmesi mi diyeyim arkadaşlığı sonlandırması mı diyeyim anladınız siz onu :D Diğer bir nokta kızın tek başına olmadığı uzun süre kendisine bakınca kendisiyle ilgilendiğimi sanması lakin beni hatırlayamaması. İlk kuruduğu cümleden sonra son anda durumun farkında olması ve anlık olarak yüzüne yansıması ve bu durumu kendi lehime çevirmem den ibaretti aslında olay :) Tahminimce benden önce cevap vermeye kalksa tekrar saçmalamaya ve beni küçük düşürmeye çalışacaktı ama bu sefer öyle olmadı :) kısacası yaşasın kötülük :devil2:
Not: Kesinlikle bayanlara karşı hiç bir zaman kırıcı olmamışımdır ve olmam da ama karşıma gelip füturzca bir bayanın bana hakaret etmesine de müsade edecek değilim. Özellikle vücut dili ile ilgili bilgi toplamamdan sonra insanları tanımak ve çözmek daha kolay bir hal alıyor tavsiye ederim :)

özet geçecek olursak yaşanan olaylar daha doğrusu gördüğünüz fakat içeriği hakkında bilgi sahibi olmadığımız konular hakkında hemen ön yargılı davranmayalım :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Zuahaha:D Çok iyi yapmışsın adamsın :D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Unutmadan bıyığın şeklini merak ettik örnek bir foto koysaydın :devil:

-Beneficence-

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Ava giden avlanır derler iyi yapmışsın iyi sen o hataya düşmemişin :D:D:D

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Diplerin adamısın :D Sen şimdi o bıyıklı cümleyi yüzüne bakarak tek cümlede söyledin mi harbiden? :D

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Zuahaha:D Çok iyi yapmışsın adamsın :D

Diplerin adamısın :D Sen şimdi o bıyıklı cümleyi yüzüne bakarak tek cümlede söyledin mi harbiden? :D

640x480_2547yigit_ozgur_karikaturleri_1653.jpg

Adam kere adamsın :D

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
evet arkadaşlar direk yüzüne söyledim :D lafımı esirgemem kim neyse yüzüne söylerim mizacım böyle :D hatta annem der bir gün şu çenen yüzünden başına iş açacaksın diye :D yazıda neyse olay odur arkadaşlar ne eksik ne fazla :)

--- Mesaj Güncellendi ---

Unutmadan bıyığın şeklini merak ettik örnek bir foto koysaydın :devil:

bildiğin bıyık fakat onunki o kadar sık çıkmış ki hani erkeklerde vardır adam sakal traşı olur ama hala yüzünde bir siyahlık vardır aynen o şekildeydi :D dediğim gibi aslında böyle bir şey yapmam ama intikamım feci oldu :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yazık olmuş :) Ama bir bayanın kendine bakması gerekli.Bunuda sen üstüne vazife edinerek çok acı bir şekilde kendisine ifade etmişssin.Umarım bundan sonra lazer epilasyon yaptırır ve senin gibi birinden aynı cümleleri dinlemesi gerekmez:yes:

Ayrıca kendine bakmayan, kendini hayattan soyutlamış, kendi güzelliğinin farkında olmayan bayanlardan hiç haz etmiyorum.Bayan dediğin alımlı olmalı, ilgi çekici olmalı.Baktığın zaman estetik olarak göze hoş görünmeyen, bakım yapılarak düzeltebilecek kusurlarını her zaman gidermeli.Ben erkek halimle her hafta saç sakal tıraşımı olur istenmeyen tüylerimden arındırırım kendimi.Hele ki bir bayanın bu konuda çok daha titiz olması gerekli.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bukadar derin duygu denizine batmanın ne anlamı var fazla dalmışsın derinlere çıkamayıp boğulacaksın at bu duyguları kafandan insanı bunalıma sokar bukadar duygu karmaşası sana önerim hemen bir tatile çık sakin deniz kenarı biryer olsun hiçbirşey düşünmeden enaz bir hafta geçir iyi gelecek sana eminim

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yazık olmuş :) Ama bir bayanın kendine bakması gerekli.Bunuda sen üstüne vazife edinerek çok acı bir şekilde kendisine ifade etmişssin.Umarım bundan sonra lazer epilasyon yaptırır ve senin gibi birinden aynı cümleleri dinlemesi gerekmez:yes:

Ayrıca kendine bakmayan, kendini hayattan soyutlamış, kendi güzelliğinin farkında olmayan bayanlardan hiç haz etmiyorum.Bayan dediğin alımlı olmalı, ilgi çekici olmalı.Baktığın zaman estetik olarak göze hoş görünmeyen, bakım yapılarak düzeltebilecek kusurlarını her zaman gidermeli.Ben erkek halimle her hafta saç sakal tıraşımı olur istenmeyen tüylerimden arındırırım kendimi.Hele ki bir bayanın bu konuda çok daha titiz olması gerekli.

kesinlikle katılıyorum

o da niye hemen gelip bana mı bakıyorsunuz demiş ohhooo her bakanla muhatap olacaksan işin var :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bakıyorum çünkü ben " Bıyıklara Badem yağı ithaalat ve ihracaatcısıyım" deseydiniz :p

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Bakıyorum çünkü ben " Bıyıklara Badem yağı ithaalat ve ihracaatcısıyım" deseydiniz :p

zaten yeterince var kabasakal gibi mi yapacaksın kızı :D

bukadar derin duygu denizine batmanın ne anlamı var fazla dalmışsın derinlere çıkamayıp boğulacaksın at bu duyguları kafandan insanı bunalıma sokar bukadar duygu karmaşası sana önerim hemen bir tatile çık sakin deniz kenarı biryer olsun hiçbirşey düşünmeden enaz bir hafta geçir iyi gelecek sana eminim

????

bu arada hatun kişiyi bugün akşamüstü gördüm bıyığın yakışmadığını fark edecek ki berberine kesirmiş ama bi trip atması vardı ki gülsem mi sövsem mi bilemedim :D bir insan bu kadar mı kendini beğenmiş olur arkadaş neyse geldi geçti işte :D

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=36192]freewill[/MENTION]

"Bıyığınızdan çok etkilendim,firmamızın yeni yüzü olmaya ne dersiniz? " diye devamını getirirdin :p

O değil de bazı kızların kolunda ki kıl tüy ben de bile yok :D Kızlar da baktığım ilk yer :p

Amanda

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Ohohhoho kadın yalnız direkt gelmiş bu ne laubalilik her kendisine bakanın yanına giderse bu kadının sonu hiç Hayra Alâmet değil söyliyim :D Ayrıca katılıyorum bayan dediğin kendine bakmalı biraz çekici olmalı..

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
@freewill

"Bıyığınızdan çok etkilendim,firmamızın yeni yüzü olmaya ne dersiniz? " diye devamını getirirdin :p

O değil de bazı kızların kolunda ki kıl tüy ben de bile yok :D Kızlar da baktığım ilk yer :p

harbiden hele açık ten ama koyu renkse o kıllar hemen terk ederim orayı :D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
hahah hatun kişi tanıdıkdı anladığım kadarıyla ?

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
[MENTION=52839]Rom.[/MENTION] evet zamanında abayı yakmıştım kendisine :D ergenlik dönemi işte yaptık bi eşeklik :D O değilde lise zamanı fıstık gibi olanlar şimdi pek bir şeye benzemezken ortalamanın altında kalanlar çıtayı baya yükseltmiş :D Acımasız gereçekler dedikleri bu olsa gerek. Buradan lisede okuyan arkadaşlara tavsiyem sakın en kızı kolunuza takmayın :D

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
tam benim kafadasın ya bende hiç çekinmem ne olursa olsun pat küt söylerim ağzına sağlık çok iyi combo yapmışsın king of the herşeysin ya :D:D:D

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
benımde baktıgım ılk yer genelde o oluyor...çalıştıgım yerde 3 vardıya sisteminde calısıyoruz yemek dagıtan kadınları bılerek mı secıyolar ne hepsının de bıyıkları var o yemegı yemeye mıdem almıyor valla onları gordukten sonra böööğğğ:
@freewill

yaaa ewet lisedeyken benzemezler bı b.ka ama seneler sonra cıkıp ağzımızın suyunu akıtan cınslerıde var maalesef basıma geldı bılıyorum
@Rom. evet zamanında abayı yakmıştım kendisine :D ergenlik dönemi işte yaptık bi eşeklik :D O değilde lise zamanı fıstık gibi olanlar şimdi pek bir şeye benzemezken ortalamanın altında kalanlar çıtayı baya yükseltmiş :D Acımasız gereçekler dedikleri bu olsa gerek. Buradan lisede okuyan arkadaşlara tavsiyem sakın en kızı kolunuza takmayın :D

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
o lafı ne kadar düşünsem de bulamazdım sen şap diye söyleyivermişin :D
iyi de yapmışın