Çok kırıldım..

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sez_in84

Asistan
Bugün benim doğum günüm ve kesinlikle doğumgünümü unutmaz dediğim 2 arkadaşım malesef hala kutlamadılar :(..Sanırım onlara biraz kırıldım.(Tersine doğumgünümü bilmez dediklerim ise 00.00 da msjlarla kutladılar.) ..Ama bunu yüzlerine söyleyemem.hatırlatmayacağım bile.Çünkü bazı şeyler kendiliğinden olmalı :L :L

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
adminin olarak geç de olsa doğum gününü kutlamak isterim. çok çalışıorum çoook. kusuruna bakma lütfen :(

Ahmethz

Rektör
Emektar
[flash=300,80]http://media.imeem.com/m/PQXph9JGwH/aus=false[/flash]
sampc36dd603c2c6900c.jpg

chimera

Dekan
Emektar
Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere sağlık, mutluluk ve başarı ile yürümen dileklerimle. :)

sez_in84

Asistan
Hepinize çok teşekkürler.. Çok mutllu oldum ^^ ^^ Ama her yeni yaşın aslında yılları geride bıraktığını düşününce sanırım biraz da endişeleniyorum..Bu biraz gölge düşürebiliyorr ;) YAşlanıyorum ;( :D

emubaltaci

Rektör
Emektar
doğum günün kutlu olsun, genel bir konuşma yapmak isterim üstüne alınma lütfen.
ben bu doğum günü olaylarını pek anlamıyorum, sen beni doğum günümde aramadın, yok ben sana hediye almıştım sen almadın.. seninki ucuzdu benimki pahalıydı. tamam ben doğum günlerini önemsemiyen biriyim ama bende aranmayınca biraz üzülmüyor değilim. yanlız bu kızların bu doğum günlerini biraz abarttıklarını düşünüyorum...
saygılar sevgiler. büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden ;)

zatura

Profesör
yeni üyeler sağ olsunlar eski konuları gündeme alıyorlar .. aslında güzel araştırmacı ruhları ortaya çıkıyor .. Daha işe yarar konulara da sıra gelse iyi olacak ... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SDN Son Haberler