iPhone Çok kararsız kaldım

alpotter

Profesör
İphone 7 artık alınmaz hocam. O fiyatlarda Realme 6 8GB veya Redmi Note 9 Pro alınabilir. İkisi arasından Realme 6 öneririm. Bütçenizi arttırıp Realme 6 Pro alabilirsiniz.

İphone 7 artık alınmaz hocam. O fiyatlarda Realme 6 8GB veya Redmi Note 9 Pro alınabilir. İkisi arasından Realme 6 öneririm. Bütçenizi arttırıp Realme 6 Pro alabilirsiniz.
Realmi 6 ısınma sorunu varmis hocam ondn dusunuyordumda sd 720g veya 730g andoid telefon yada iphone 7 dusunuyorm 2 yıl kullanmak istiyorum

MoMentS

Asistan
Niye alınmasın? 4 yıl kullanabilirsin istersen 5 yıl. Kullanmana bağlı. Batarya için sıkıntı yaşayabilirsin sadece.

alpotter

Profesör
Zam olmazsa 300₺ veya 400₺ batarya değişimi. 2 yıl kullandıktan sonra düşünürsün.
Hocam iphone 7 alınırsa batarya anlamında çok sıkıntı yaşanır. Hem eski cihaz, hem kamerası artık yeterli değil hem de kalın çerçeveleri var. Bu fiyatlarda android'e yönelmek daha mantıklı olur.

3000 tl ye 2. El 4 ay kullanılmış çok temiz iphone 7 mi yoksa başka androidmi pubg oynuyorum
iPhone 7 Pugb de performans olarak üzmesede eski bir cihaz olması,batarya konusunda sıkıntılı olması seni memnun etmeyebilir.Sosyal medya ağırlıklı kullanım varsa yani çektiğin videoyu Instagram storiese atıyorsan,batarya sorun değilse olabilir.Sosyal medyaya video atmıyorsan 500 daha koyup Realme 6 Pro almanı tavsiye ederim.İyi forumlar.

Hocam iphone 7 alınırsa batarya anlamında çok sıkıntı yaşanır. Hem eski cihaz, hem kamerası artık yeterli değil hem de kalın çerçeveleri var. Bu fiyatlarda android'e yönelmek daha mantıklı olur.
Hocam andoid rn9s veya rn9pro fln karşıma cikiyor pubg 60 fps almak istiyorum oyuzden samsung istemiyor