Çok İşinize Yarayacak Bir Program [ UniUpload ]

Bu konuyu okuyanlar

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
sağol syler ben seni kötü adam olarak biliyordum hiro gibi adamsın :D:D
:):) İçimde İyilik Var Benim
MediaFire da Sorun Var Ama İmageshack e Sürekli Resim Upload Ediyorsan işine Yarar Gerçi Sen Bilirsin

win 7 de yüklenmedi beceremedim.
Bende Windows 7 Kullanıyorum Sorunsuz Kullanıyorum

Allah razı olsun..Ellerine sağlık..

Ben artık bu programı kullanıyorum sorun olmadıkça.Gerçekten çok işime yarıyor.Ellerine sağlık.
Saolun Arkadaşlar Tepe Tepe Kullanın :)

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Bu program bazen hata veriyor resim yüklerken mesela bugünde verdi.Nadiren de olsa hata veriyor ancak çok işime yarıyor gerçekten .Teşekkürler tekrar.

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Aldığım hata bu win7 32 bit kullanıyorum. program hoşuma gitti yüklemek istiyorum nerde yanlış yapıyorum bi söyleseniz.
adszrwc.jpg

Not: uyumluluk modunu denedim yönetici olarak calıstırdım yine aynı hata.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Aldığım hata bu win7 32 bit kullanıyorum. program hoşuma gitti yüklemek istiyorum nerde yanlış yapıyorum bi söyleseniz.
adszrwc.jpg

Not: uyumluluk modunu denedim yönetici olarak calıstırdım yine aynı hata.

Ben 1.3.4 Versiyonunu yükledim Sorunsuzdu Son Versiyonu 1.3.5 Bu Hatayı Veriyor Nedense Umarım en Kısa Zamanda Düzeltilir

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Güzel programmış gene nike den =) just do it

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Dostum, sağ tıkladığım zaman, "Upload to MediaFire" seçeneğini nasıl kaldırabilirim, biliyor musun? MediaFire kullanmayanlar için gereksiz bir seçenek.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13

http://uniupload.thecybershadow.net/

Bu adrese git. Sağdaki "Download" yazısına tıkla. Sonra karşına gelen sayfada, tam ortada "Accept" diye bir seçenek olacak, tıkla. İnmeye başlar. Az önce buradan indirdim, bir sorun yok.

Edit : Zaten NikeSteeL'in verdiği linkte aynen bu dosyaya çıkıyormuş. Senin bu gereksiz mesajın yüzünden benim önceki sayfadaki sorum arada kaynayacak anlaşılan.

Nike, önceki sayfaya bir bak lütfen. :)

cemuqur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler..Güzel bir programa benziyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yaa bende önceden iyiydi ama şimdileri bi sorun oluştu... 1024x768 boyutunda resim upload ediyorum sonra verdiği linkleri alıp bi yere yapıştırıyorum sonra resmin çözünürlüğü çok küçük ne iş anlamadım daha önce böyle bi sorun yoktu...

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Yaa bende önceden iyiydi ama şimdileri bi sorun oluştu... 1024x768 boyutunda resim upload ediyorum sonra verdiği linkleri alıp bi yere yapıştırıyorum sonra resmin çözünürlüğü çok küçük ne iş anlamadım daha önce böyle bi sorun yoktu...

yanlış linki kopyalıypsundur

direct link 'i kopyala

Son mesajlar