Soru Coil whine çıkan RX 6700XT iade edilmeli mi?

Bu konuyu okuyanlar

Agony13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar beni ses olarak çok rahatsız etmiyor benim için performans ve ısıya etki etmemesi yeterli zaten araştırdım yazdım forumlara da performansa etki etmez demişler bu sorun uzun vadede sorun çıkarır mı 8 Haziran'da sipariş verdim 14 Haziran'da elime ulaştı ama bunu iadeye veya garantiye göndermek istemiyorum çünkü hem ucuza aldım kartı bu fiyata bir daha bulmam çok zor hem jelatinlerini söküp attım kartın. Hem de hediye gelen oyunu Steam'den etkinleştirdim ve oynadım sizce ne yapayım.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
İade etme şansınız varsa edin aynı fiyattan alabiliyorsanız alın yoksa dursun oyunu etkinleştirdiğiniz için olmayabilir

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
aynı fiyattan almamın imkanı yok oyunda re4 tü 12 saat oynadım bitirdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

@GeForce ☾★
Coil Whine, ekran kartlarında kullanılan bazı indüktörlerin kalitesiz ya da yetersiz olmasından dolayı karta aşırı yük bindiğinde karttan gelen tıslama sesidir. Beni rahatsız ederdi şahsen iade edip değişim isteyin yoksa kalsın.

Son düzenleyen moderatör:

Agony13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Coil Whine, ekran kartlarında kullanılan bazı indüktörlerin kalitesiz ya da yetersiz olmasından dolayı karta aşırı yük bindiğinde karttan gelen tıslama sesidir. Beni rahatsız ederdi şahsen iade edip değişim isteyin yoksa kalsın
Hocam hiç uğraşmak istemiyorum çok rahatsız ediyor birsürü neden var iade etmemek için özellikle birisi aynı model aynı kart asusu aramış sorun olarak gümrülmiyor demişler