CoD: Ghosts, GTA 5'in Rekorunu Kırdı!

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Cod'un tek güzel yanı çocukları, camperları, spawnkillerları, 10 metrelik yerde sniperlık yapanları Battlefield'tan uzak tutması.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
abi süper oyunlar çıktıda nasıl para yetiştircez bilmem:D

SeveralPsycho

Asistan
Reaksiyon puanı
6
yemişim Bf4'ün plastik grafiklerini ya Cod'daki oynanışı yeter

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Umarım Ferhat Göçer gibi yapmıyorlardır. :D

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
desene seneyede aynı grafik motoru :D

UR4NYUM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi call black ops 2 ye gore kirk kat daha iyi zaten infinity ward in yaptigi hangi oyun kotuyduki GTA 5 un rekorunu kirmasi normal bence hatta battlefieldi bile geçebileceğini umuyorum yillardir oynadigim call of kötüye gidiyordu zaten battle tahta geçmişti tabii sorarsan battle derim ama allaha şükür treyarcin elinden infinityward aldi ama görüntüde hala yetersiz

DarkDance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyun hakkında çok kısa diyorlar ondan dolayı almayı düşünmüyorum.

KlpRnS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi call black ops 2 ye gore kirk kat daha iyi zaten infinity ward in yaptigi hangi oyun kotuyduki GTA 5 un rekorunu kirmasi normal bence hatta battlefieldi bile geçebileceğini umuyorum yillardir oynadigim call of kötüye gidiyordu zaten battle tahta geçmişti tabii sorarsan battle derim ama allaha şükür treyarcin elinden infinityward aldi ama görüntüde hala yetersiz

Abi nasıl bir türkçe kullandıysan ne yazdığını anlayabilmek için 3 defa okumak zorunda kaldım.

firesocks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İncelemelerde olumsuz birçok şey olmasına rağmen rekor satış rakamları olması ilginç

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Cod'un tek güzel yanı çocukları, camperları, spawnkillerları, 10 metrelik yerde sniperlık yapanları Battlefield'tan uzak tutması.

Beni Fanboy olarak görme ama BF ninde tek iyi yanı takım arkadaşı olarak gördüğün o hainleri COD tan uzak tutması.Hani vardır ya Helikopter alma savaşı.Giderler helikoptere c4 koyarlar takım arkadaşı biner ve.... mefta :) çok başıma geldiği için artık gına geldi.Yani BF de yapacağın şey o kadar fazla ki millet artık eğlenceyi başka yerlerde arıyorlar.

Ama yazdığın kısmen doğru.BF de Olmamalarının tek sebebi maplardır.Eğer BF, TD modu için özel olarak COD gibi maplar çıkarsaydı; aynı camper leri 10 metrelik alanda Sniper kullanan kamilleri görebilirdiniz.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Call Of Duty Serileri Vazgeçilmezlerim Arasında Olmuştur Gta 5 Pc Versiyonunun Çıkmamasında Büyük Etkisi Olmuştur.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Beni Fanboy olarak görme ama BF ninde tek iyi yanı takım arkadaşı olarak gördüğün o hainleri COD tan uzak tutması.Hani vardır ya Helikopter alma savaşı.Giderler helikoptere c4 koyarlar takım arkadaşı biner ve.... mefta :) çok başıma geldiği için artık gına geldi.Yani BF de yapacağın şey o kadar fazla ki millet artık eğlenceyi başka yerlerde arıyorlar.

Ama yazdığın kısmen doğru.BF de Olmamalarının tek sebebi maplardır.Eğer BF, TD modu için özel olarak COD gibi maplar çıkarsaydı; aynı camper leri 10 metrelik alanda Sniper kullanan kamilleri görebilirdiniz.

Noob maplarda oynarsanız takım arkadaşı c4 de koyar arabayla da ezer. Hardcore serverlarda oynamanızı tavsiye ederim. Battefield da da küçük maplar var ama max 2 tane, o mapların en küçüğü bile coddakilerden büyük. Ziba Tower mesela. Bf nin en küçük mapı. Bina içinde köşe kapmaca oynuyorsunuz resmen.

Ayrıca battlefield da mermi ivmesi bile hesaplı. Sniper kullanmak coddaki gibi basit değil.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Noob maplarda oynarsanız takım arkadaşı c4 de koyar arabayla da ezer. Hardcore serverlarda oynamanızı tavsiye ederim. Battefield da da küçük maplar var ama max 2 tane, o mapların en küçüğü bile coddakilerden büyük. Ziba Tower mesela. Bf nin en küçük mapı. Bina içinde köşe kapmaca oynuyorsunuz resmen.

Ayrıca battlefield da mermi ivmesi bile hesaplı. Sniper kullanmak coddaki gibi basit değil.

Bende bir Noob um aslına.PS3 te oynamak zor iş.PC de falan olsam Hardcore sw lerde oynarım.Mesela MW3 ü PC de oynamıştım ve hardsw lerde bulundum.Eğer mesele hard sw de oynayıp nooblarla uğraşmamaksa MW3 tede bunu yapabilirsin.

Map olayına gelirsem BF3 ün mapları büyük ama kullanışsız.Yani Team deathmatch moduna göre kullanışsız.bir tane gördüm TD oynanabilcek map o da "Noshahr Canals" başka yok.Ama şöyle bişey var ben eğer BF3 almışsam TD oynamam gider conquest Rush falan oynarım :)

Mermi ivmesi olayına gelirsek ise zaten karşılaştırma bu yüzden yapılmasın diyorum.BF simülasyon oyunudur.Gerçekçilik üzerine kuruludur.Eğer Cod isteseydi BF den daha gerçekçi simülasyon oyunu çıkarabilirdi.Kuşkusuz Bilgi birikim ve altyapısı mevcut.Ama neden çıkarsınki böyle daha fazla satıyor. :)

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş nasıl para yetiştiriceğiz diyor. Torrent was here? :D

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
CoD'un senaryosu yeter ancak bunu oynayamadım ram den kaldırmadı :/

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Modern Warfare 3'e yapılan negatif eleştirilerin önyargılı ve abartılı olduğunu düşünen ben bile çok olumlu bulmadım.
Senaryo olarak da iyi değil, grafik olarak da, ses olarak da oynanış olarak da.
Modern Wafare serisinde zevk veren refleksinizi sonuna kadar kullanmaya izin veren oyun tarzı bile gitmiş, ağır hantal bir yapı gelmiş.
Yani şu tarzdan bahsediyorum.
[video=youtube;FbYXV0UivpM]http://www.youtube.com/watch?v=FbYXV0UivpM[/video]

Şu an ilk izlenimlere göre konuşuyorum.
Belki ileride fikrim değişir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Helal olsun bf nedir ya! CALL OF DUTY' nin adı yeter. Senaryosu, karakterleriyle gelmiş geçmiş en mükemmel fps oyunu.

MeTe21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Call of Duty'nin GTA5'i geçmesine hiç şaşırmadım çünkü Call of Duty çoğu gamerın sevdiği,hikayesi güzel,oynayışı zevkli ve dünya çapında bir oyun