Coca Cola'da yüksek kanser riski!

Bu konuyu okuyanlar

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Cola' dan vazgeçmem. Ne Cola Turka ne Pepsi. Tutturamıyor arkadaş tadını. Olsa da içsek be :p

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Sağlık Bakanlığı yetkililerini harekete geçmeye davet ediyorum.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bırakın kolayı maden suyu için arkadaşlar :D

images

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Coca cola'dan bi domuz eti çıkmadı arkadaş

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
içmeye devam........bunları duydukca daha da ıcesım gelıyor....

VaeVictis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok içinde alkol varmış yok kanser yapıyormuş .... Hadi hepsine katıldık diyelim alkol olayı kanser yapması olayı doğru.Hepimiz bu forumda yazı yazabiliyorsak bilgisayar ve cep telefonu sahibiyiz demektir.Bunların insan vücuduna etkilerini biliyor muyuz acaba ?Mütemadiyen her sene Ramazan ayında Coca-Colayı karalayıcı reklamlar çıkmaktadır.Burada kolanın savunuculuğunu yapmıyorum.Severek içsem de zararları olduğunu kabul ediyorum.Ben doğdum doğalı Coca-Cola Türkiye'de var ve olmaya devam edecek.Burada asıl sorgulanması gereken Coca-Cola değil hükümettir.Madem bu kadar tehlikeli madem alkol içeriyor (ki kanıtlanmış birşey değil) adamlar elini kolun sallaya sallaya nasıl bu kadar satabiliyorlar.Hiç mi işe yaramıyor koskoca Sağlık Bakanlığı - Gıda Bakanlığı v.s. ilgili kuruluşlar.Yapmayın gözünüzü seveyim.Bizimkiler adam gibi bir kola üretse de onu içsek keşke ...

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyikide cola icmeyi uzun zaman once birakmisim bakalim daha neleri cikacak colanin...

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İllaki içiliyor.En olmadı misafirliğe gittiğinde almassan ısrar ediyorlar,mecburen kırmamak için nefsimizi kırıyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
O değilde arkadaşlar.Coca Cola reklamlarında hep türk kültürüyle bağdaştırılma olayı var ramazanda sofradan eksik etmeyin tarzı yemekle iyi gider tarzı gibi.

aksine iyi gitmiyor ve mideyi hasta ediyor ayran alın için daha iyi gider.
zaten bırakın kanseri içindeki asit miktarı kemiklerinize dişlerinize etki ediyor midenizde barınamayacak kadar fazla olduğundan.

Coca cola reklamında adam içiyo kola oooh diyo ben içince geyiriyiorum

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
İsrail Türkiyeye yanlış bişi yaptımı hemen coca cola satışları düşer 2 ay sonra tekrar içmeye devam eden çok 6 aydır içmiyorum gazlı içicek sağlığım için.

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Sigarada kanser yapıyor içen gene içiyor. Üstüne ne kadar da çizsende kanser yapıyor diye yazsanda gene satın alıyorlar. : )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Üzümde de alkol var arkadaşlar yemeyin. sarhoş marhoş olur olmadık işler yaparsınız. Yani bir şey diyeceğim ama ne faydası olur bilmiyorum. kola içmiyorum ama burada yazan sebepler ile alakası yok içmeme sebebimin. ben dini bilgiler hakkında cahil olabilirim belki ama koladan sarhoş olan ne duydum ne gördüm. bildiğim kadarıyla sarhoşluk veren maddeler dinimizce sakıncalı. ama ben yanlış biliyormuşum. ya Allah aşkına bir tane akıllı adam çıksın şu saçmalığa dur desin. Yalan yanlış bilgiler ile ne yapılmaya çalışılıyor anlamış değilim. Kolanın zararları burada sayılanlarla alakası yok. adam gibi bilgi verin de insanlar niye zararlı bilsin. yok alkol varmış yok kansermiş yok hindistan da yasakmış. lan coca cola nın hindistan da fabrikası var kime ne yalan atıyorsunuz.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Her sene ramazan ayına doğru Coca-Cola'nın içinden fare, alkol, böcek, boya, kireç çıkar. Bu sene de kanser yaptığı ortaya çıktı. Bak sen şu işe. Televizyonda "ünlü" doktorlar sabah programlarına çıkıp bin tane meyve sebze içecek sayıyor içinde "kanserojen" var diye onu takan yok ama iş Coca-Cola'ya gelince "Aman ha". Garip bir toplumuz ya. Ben özellikle ramazan ayında böyle Coca-Cola haberlerinin çıkmasını bilinçli bir karalama olduğunu düşünüyorum ben.

Ayrıca şunu mesajımın altında alıntılamak istiyorum.
Sigarada kanser yapıyor içen gene içiyor. Üstüne ne kadar da çizsende kanser yapıyor diye yazsanda gene satın alıyorlar. : )

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Nedense hep coca coladan çıkar bu böcekler. Hiç pepsiden fantadan çıkmaz! Nedense hep mc donaldsın etleri ya at etidir ya domuz. Burger king ve dominosun etleri için kimse bişey demez. Onların ki sanki islami usule göre kesilen hayvanlar. Ben böyle haberlere oldum olası inanmam. Hep rakip firmaların kulisleri.