CM 12 Root Yetkisi i9300

Abram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkese selamlar.Arkadaşlar s3 cihazimda cm12 5.0.2 kullanıyorum herşey nomaldi daha sonra arter97 kernel kurdum ve root yetkim sizlere ömür. Asil sorum flashlamak icin her zamanki root dosyasinimi kullanacağız yoksa Lollipop için ayrı bir root dosyasimi gerekli?

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Cm 12 hic beğenmedim ya. Stabil değil. 3 gün kullandim, sarki dinlerken chromeye girdigimde sarki duruyor felan.

Abram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cm 12 hic beğenmedim ya. Stabil değil. 3 gün kullandim, sarki dinlerken chromeye girdigimde sarki duruyor felan.
Onu farkettim bende alternatif uygulamalarla düzeleceğini umuyorum[emoji1]
Sorunum hakkında bir fikriniz var mı?

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
yok ama kernelden kaynaklanıyor olabilir.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Stock ROM a geri dönüp yeniden cm12 flashlamak zorunda kaldım ve archi kernel ile kullanıyorum, hoş[emoji4]

Kernel'i flashladıktan sonra Root.zip dosyasınıda twrp yada cwm'den flashlayın root olur zaten.

Genelde telefonları programlar yardımıyla rootlarız ama bazende indirdiğimiz dosyanın içinde root.zip dosyası vardır onu telefona atıp recoveryden flashlayınca rootlanır telefon.

Abram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kernel'i flashladıktan sonra Root.zip dosyasınıda twrp yada cwm'den flashlayın root olur zaten.

Genelde telefonları programlar yardımıyla rootlarız ama bazende indirdiğimiz dosyanın içinde root.zip dosyası vardır onu telefona atıp recoveryden flashlayınca rootlanır telefon.
Bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim,ugrasmam bundan sonra. [emoji5]

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
supersu yu yükle. root zip nin yedeğini kuruyor zaten. flashtadıktan sonra recovery i den zip i tekrar yüklersin. 10 sn lik iş