Çizikler garanti kapsamına giriyor mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Fast Furious

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ;

Başlık biraz güldürücü olmuş olabilir tabi ama bilirsinizki bazı insanların takıntısı vardır. Bende sadece merakımdan böyle bir konu açtım. Acaba garanti olduğu halde değişim filan olabiliyor mu bu durumlar için ?

• Telefonlara kasko yapılıyor bunu PC lerdede yapma imkanımız varmı ?
  • Garantim bitti diyelim tekrardan garantiye soka bilirmiyim cihazı + olarak kasko filan yapa bilirmiyim ? (Kaskolu durumlarda kesinlikle değişim oluyor diye biliyorum)

MehmetCBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Benim bildiğim sadece iphone larda ekran ücretini ödeyerek değişim yapabiliyorsun.Bende samsng s7 edge vardı..Fabrikasyon hatasından dolayı servise gönderdim üzerinde kullanmaya bağlı çizikler var diyerek değişim yapmadılar.Yani kısacası öyle bedavaya değişim yapcaklarını zannetmiyorum.Telefonlara kasko yapılıyor .Bu kasko cep telefonunuzu Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Kavrulma, Gasp, Kapkaç, Hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alırken ayrıca müşterilerine Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Lojistik, Call Center gibi hizmetler verir.Fakat ne kadar gerçekci bilemem.Garantin biterse tekrar garantiye sokamazsın zaten kaskoda sıfır telefonlar için :D

Fast Furious

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bildiğim sadece iphone larda ekran ücretini ödeyerek değişim yapabiliyorsun.Bende samsng s7 edge vardı..Fabrikasyon hatasından dolayı servise gönderdim üzerinde kullanmaya bağlı çizikler var diyerek değişim yapmadılar.Yani kısacası öyle bedavaya değişim yapcaklarını zannetmiyorum.Telefonlara kasko yapılıyor .Bu kasko cep telefonunuzu Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı Teması, Yüksek Voltaj, Kavrulma, Gasp, Kapkaç, Hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alırken ayrıca müşterilerine Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Lojistik, Call Center gibi hizmetler verir.Fakat ne kadar gerçekci bilemem.Garantin biterse tekrar garantiye sokamazsın zaten kaskoda sıfır telefonlar için :D
Evet biliyorum telefonlarda sıfır için yapılıyor ama benim sorunum telde değil PC yani onda çiziklerde acaba birşey yapılıyormu onu bilmek istiyorum ve Ek olarak garanti yapa biliyormuyuz yada kasko bunu bilmek istiyorum

MehmetCBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bilgisayarıda aldığından 0-30 gün içerisinde faturası ile kasko yaptırabilirsin.Garantin bittikten sonra garanti uzatamazssın.Aldığın zaman media markt vatan gibi mağazalarda 100-150 lira verip +1 yıl garanti satın alabiliyorsun

Fast Furious

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarıda aldığından 0-30 gün içerisinde faturası ile kasko yaptırabilirsin.Garantin bittikten sonra garanti uzatamazssın.Aldığın zaman media markt vatan gibi mağazalarda 100-150 lira verip +1 yıl garanti satın alabiliyorsun
tamam anladım kasko işi yattı :D o bölüm geçti ozaman +1 garanti yapa bilirim ozaman teknosadan almıştım. Ozaman o çiziklerle yaşıyacağız :)