Çin'de üniversite öğrencisi :)

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Kızın biri bir gün yeni aldığı bisikletiyle okula geliyor ve okulun bahçesindeki bisiklet parkına henüz kilit almadığı için öylece bırakıyor.. Derslerin bitiminde okul çıkışı bisikletinin yerinde olmadığını görüyor ve çok sinirleniyor..

Ertesi gün sabah okula geldiğinde bisikletini üzerinde bir notla bir gün önce bıraktığı yerde buluyor. Üzerindeki notta "Çok özür dilerim ama bisikletine gerçekten çok ihtiyacım vardı aldıktan 2 saat sonra geri getirdim ama sanırım çıkışına yetişemedim çok üzgünüm anlayışın için teşekkürler."

Kız doğruca bir bisikletçiye gidiyor ve 5 tane kilit alarak okula dönüyor.. Bisikleti iyice kilitleyip 5 farklı anahtarla derse giriyor ve olayı arkadaşlarına anlatıyor..

Ders bitimi okul çıkışında 5 kilit taktığını anlattığı arkadaşlarıyla beraber bisikletini almaya gittiğinde şok oluyor..

Bisikletin üzerinde 10 kilit ve birde not var.. "Eğer acil ihtiyacım olduğu halde ben kullanamayacaksam sen hiç kullanamayacaksın." :D:D

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
woo pekı kızın aldıgı 5 tane kılıde nolmus :D

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
:D:D iyi laf demiş helal kesin erkektir:D:D:D

_abdulkerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
evet ya, gerckten biri gıcıklık ypıp bizim bisikletimizi kilitlese sap gibi kalırız hakkaten. : ))
cok iyi fikir bu, değerlendirmeli bence

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
bu ne ki ,,fıkra mı bu yoksa yaşanan bir olay mı ? :S 5 kilit varmış sonra birisi 5 kilit daha vurmuş 10 kilit olmuş...matematik var sadece burada :D

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
bizim belediyenin orda bisiklet park yeri var. bi 10 tane kilit alıp kilitlemek lazım hepsini :) sonra da uzaktan seyredeceksin :)

Champion78

Profesör
Reaksiyon puanı
43
fikir güzel hakikaten, ben kullanamayacaksam sen de kullanamayacaksın :D

paşalı

Asistan
Reaksiyon puanı
3
aklıma çocukken teravih namazına gelenlerin bisiklet ve motosikletlerini kaçırdığımız günler geldi,namaz bitimine yakın bırakıyorduk tabi,

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
güzel kapak olmuş

kavrak

Profesör
Reaksiyon puanı
12
eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek buna derler herhalde:)

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ya Benimsin yada Kara Toprağın hesabına dönmüş olay.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu olaydan sonra muhtemelen bisiklet kilidi satışları 2 ye fırlıcak ve herkes yolda göldüğü her bisikleti kilitleyip muhtemel bir kaosa sebebiyet vericek

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
yardım etmek i<stemezsen sonuç bu olur