Android Çift Dokunma Şimdi Tüm Android Cihazlarda

NxeS

Asistan
benim bildiğim parmak izine atanıyor bu işlev
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lafımı geri alıyorum 😁😁 ben sadece parmak izi üzerinde denemiştim. Konu sahibine thanks

Ayriyeten redmi 5 plus ile çalışmakta

Son düzenleme:

Hakantoris

Profesör
Telefonun arkasına iki kere dokununca biraz öne doğru atıyormuş gibi oluyor. Bence bu jiroskopun işi.

Son düzenleme:

Hakantoris

Profesör
Jiroskop ve ivmeölçer ile çalışıyor.
Görsele tıklayın.
Tamamdır indirdim. Yalnız biraz sert davranmak gerekiyor :D Çok güzel bir uygulama. Umarım daha fonksiyonel özellikler de eklenir. Zaten alpha sürümü :D

Tamamdır indirdim. Yalnız biraz sert davranmak gerekiyor :D Çok güzel bir uygulama. Umarım daha fonksiyonel özellikler de eklenir. Zaten alpha sürümü :D
edit: Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor telefonum RN8 :(

Son düzenleme:

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör

edit: Bazen çalışıyor bazen çalışmıyor telefonum RN8 :(
İlk yüklediğimde çalıştı şu an çalışmıyor ama yine de işe yarar bir özellik bu tap tap
Bende tutukluk yapmıyor şahsen o cihazdan cihaza değişiyor sanırım. Zaten dediğiniz gibi daha alfa sürümde çok yeni. Android 11'in de gelmesiyle daha iyi çalışır hale gelecektir.
Ama dikkat edin pili biraz sömürüyor :)

Hakantoris

Profesör
Bende tutukluk yapmıyor şahsen o cihazdan cihaza değişiyor sanırım. Zaten dediğiniz gibi daha alfa sürümde çok yeni. Android 11'in de gelmesiyle daha iyi çalışır hale gelecektir.
Ama dikkat edin pili biraz sömürüyor :)
Sildim hocam. Stabil çalışmadı. Kararlı sürüm çıkarsa indiririm :D Zaten Xiaomi'nin bu özelliği cihazlarına ekleyeceğini duydum :D Gelirse güncelleriz :D :D