Chrome'dan arkadaş desteği :D

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Çıktığı günden beri birçok kullanıcının beğenisini toplayan CHROME'un yepyeni ve müthiş bir özelliğini keşfettim...
Aynı anda, explorer, firefox ve chrome'la facebook sayfamı açtım..Sonuç muhteşemdi.. CHROME'LA ARKADAŞ SAYIM ARTMIŞTI :D :D :D

k0n9ty.jpg

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
yalnızlık çekenlere şiddetle tavsiye ediyorum :D

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Vayy Fas' ha :) o da güzel..

Google her alanda öncüdür :D

Reflex

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bence tarayıcı ile alakası yok

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
bencede alakası yok...

Exploit Coder

Profesör
Reaksiyon puanı
26
neyle alakalı. olduğunu söyleyeyim . biraz dıikkat ederseniz büyütmek için olan kutuların yerlerine ve arkasındaki yazılara yazıların bir alt satıra kaymış olduğunu görürsünüz. buda o sayfa esnasında bir kişiyle arkadaş olmuş olabileceğini gösterir.

Reaksiyon puanı
6
bence sen en son chrome ile açtın sen onu açarken de teklif ettiğin bir kişi daha arkadaşlığını kabul etti yoksa ne alaka tarayıcıyla?

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
neyle alakalı. olduğunu söyleyeyim . biraz dıikkat ederseniz büyütmek için olan kutuların yerlerine ve arkasındaki yazılara yazıların bir alt satıra kaymış olduğunu görürsünüz. buda o sayfa esnasında bir kişiyle arkadaş olmuş olabileceğini gösterir.

hayır 3 tarayıcıylada açtım sonra üçünde de sayfa yeniledim ve sonuç bu..Haa bu arada bu testi yapmamın nedeni de şuydu; ben her 3 tarayıcıyı da kullanıyorum ama ne zaman chrome'la açsam arkadaş sayımda bir tuhaflık var gibi geliyordu bana emin olmak istedim

Reaksiyon puanı
6
o zaman tarayıcıların sakladığı geçici dosyalarla alakalı bir durum olabilir. geçmişleri temizleyip bir de o şekilde dene bakalım.

edit: benim de operada chrome'da olduğundan 3 tane fazla çıktı. ilginç bir durum gerçekten.

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Fantastik bir durum :D
olur böyle vakıalar Zuckenberg sizi yakalar :mrgreen: :p

h2ocukluegg

Asistan
Reaksiyon puanı
1
önce chrome ile açtın sanırım. explorer a geçesiye birisi seni arkadaşlardan çıkartmıştır:)

stajer

Profesör
Reaksiyon puanı
20
önce chrome ile açtın sanırım. explorer a geçesiye birisi seni arkadaşlardan çıkartmıştır:)
O ihtimalin neden olamayacağını yazmıştım zaten :D
stajer dedi ki:
hayır 3 tarayıcıylada açtım sonra üçünde de sayfa yeniledim ve sonuç bu..Haa bu arada bu testi yapmamın nedeni de şuydu; ben her 3 tarayıcıyı da kullanıyorum ama ne zaman chrome'la açsam arkadaş sayımda bir tuhaflık var gibi geliyordu bana emin olmak istedim

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ilyas koçoğlu gördüm yakaladım seni :mrgreen:

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende denedim bi yamukluk yok bende :lol: anormal ben miyim :lol: