Chrome Türkçe Öğrendi!

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Yeni yayınlanan Google Chrome geliştirici kanalı güncellemesinde, ülkemizdeki kullanıcıları hayli memnun edecek bir özellik göze çarpıyor.

Google Chrome'un geliştirici kanalı, 2.0.166.1 sürüme güncellendi. Pencereler arası sekme taşıma ve çift tıklama ile ilgili bazı ayarlamaların düzenlendiği yeni sürümde, Türkçe yazı denetimi de nihayet Chrome'da yerini almış görünüyor.
HTTP denetimlerini canlı bağlantı üzerinden gerçekleştiren Google Chrome Dev 2.0.166.1, ayrıca taslak olarak tam ekran desteği de getiriyor.

Kanalınızı Değiştirin

Chrome güncellemelerini geliştiricilere yönelik olan Dev. kanalından yapmak için, Google Chrome Channel Changer aracını buradan indirip çalıştırarak istediğiniz kanalı belirleyip, ardından tarayıcınızdaki About Google Chrome bölümünde güncelleme seçeneğini kullanabilirsiniz.

:: Hangi Google Chrome kanalında güncelleme yapıyorsunuz?

Bilgi İçin : Google Chrome
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

mephamd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamen chrome kullanıyorum artık.sorun yok...

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
genelde türkçeye yan gözle bakarlardı ama işler mi değişti nedir

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
yaa bide bir sorum olucak chorme kurdugumda dosya boyutu 52 mb oluyr büyük deilmi? size gmre bana göre büyük baya :D

Yuzersif

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çalışıyor çalışıyor artık Türkçe denetim yapıyor Chrome. Hayırlı olsun. Yalnız bir sorun var Chrome'un da altını çiziyor :D