Chrome OS, Android'ten Farklı Bir Yolda!

Akhun Aktosun

Profesör
5 Temmuz 2009
1,595
40
0
..

Google, Chrome OS'i duyurduğundan beri Chrome OS ile ilgili haberleri yakından takip ediyoruz. Chrome OS, şimdi de piyasaya çıktıktan sonra Google tarafından çizileceği yol ile gündemde. Google'dan gelen açıklamalar ise, Chrome OS'in, Google'ın bir diğer ürünü olan Android ile farklı bir yol çizeceği yönünde.
google-windows_1439540c1247388089.jpg

Google - Microsoft rekabeti önümüzdeki yıllarda daha da artacak.
Android, bilindiği gibi smartphone'lar için piyasaya sürülmüş bir işletim sistemi. Windows Mobile'ın karşısında başarılı oldu da. Bu sebeple birçok kişi Chrome OS'in Windows 7 karşısında başarılı olması için firmanın, Android ile izlediği yolun aynısını izleyeceğini düşünüyor. Cuma günü yapılan basın toplantısında Google'ın mobil platform başkanı Andy Rubin ise bambaşka bir yol izleyeceklerini açıkladı.
:: Chrome OS'in başarısı Microsoft'un yeni bir adım atmasını sağlar mı?
Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

sLenpeR

Öğrenci
7 Temmuz 2009
11
0
0
ya ben bu işden bişe anlamadım bi google chrome os cıkmıcak yalan haberi cıkıyor bide bi bakıyoruz çıkıcak diyolar nevrim döndü ya :dil::hammer:

yusufsan21

Dekan
27 Eylül 2008
6,978
35
228
:: Chrome OS'in başarısı Microsoft'un yeni bir adım atmasını sağlar mı?

Atsa ne olur? Her bir adımda batıyor.
zaten zen 7'nin iyi bir sistem olduğuna inanmıyorum bence tamamen bir reklam furyası.

ethem

Asistan
30 Ağustos 2007
463
1
18
bedava olsun ve yaygınlaşsın bide kaliteli olsun.bide dikkatimi çekti hem Windowsun hem craom os nin logo renkleri aynı mavi sarı kırmızı yeşil ?