Chrome kurdum

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
o cubugu resim ekrandan kaybolana kadar kaydıracaksin sonra onaylayacaksin tamam. zaten engelle dediginde %90 resim kaybolmus oluyor cubugu kaydirmaya gerek kalmiyor.

vedat256

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chrome google a bir çok veri yolluyormuş o yüzden kurmadım doğrusu
bir kaç sitede gördüm bu haberi

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
evet veri gönderiyor benim bütün verilerimi gönderdi google bilgisayarimi ele gecirdi evi FBI ajanlari basıcak diye korkuyorum.:crying:

vedat256

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu nasıl bir yorum şimdi hocam
yolluyormuş diye yazıyor sitelerde işte
bi uyarı bile verse hadi neyse ama uyarı bile yok

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bilgi yolluyor diye yazan sitelerde yollamayan versiyonlarini da bulabilirsiniz güzel kardesim, comodo dragon, SRWare Iron vs vs dünya kadar göndermeyen versiyonu var. yanlıs anlama tepkim sana degil chrome'nin acigini bulamayip bilgi gönderiyor, yok cöküyor diye eyyam yapan kisilere sehir efsanasi oldu artik iyice. evet gönderir ama google senin benim bilgilerimi ne yapacak bilgi gönderiyor dedikleri kullanım istatistikleri, girilen siteler, tıklanan reklamlar vs vs isine yarayacak bilgilerdir yoksa giden bilginin sana bana bi zarari olmaz olamaz bu yüzdende chrome'dan mahrum kalınmaz. google'nin bugün diger bütün tarayicilardan hızlı olmasinin sebebi gönderdigi bilgilerdir.

nightmare777

Doçent
Reaksiyon puanı
5
O en güzel ff de ayarlanıyor gerçekten, ben önce ff de engelleyip süzgeci chrome'a ekliyorum.

Nasıl yapaıyorsun o süzgeç eklemeyi kardeş? gerçi ynie firefoxtan vazgeçeceğimi sanmıyorum ama.

bu arada adblocktan başka chrome da adam gibi ve basitçe reklam engelleyen başka eklentiler varmı ?

Reaksiyon puanı
2,146
Chrome'da adblock seçeneklerinde customize bölümüne süzceci manuel olarak yazabiliyorsun.
Firefox'da süzgeci ekledikten sonra ayarlarından(CTRL+Shift+F) eklediğin süzgecin üstüne gelip kopyala de chrome'da dediğim bölüme yapıştır.