Chrome da "Hata 2 (net::ERR_FAILED): Bilinmeyen hata " sorunu Yardım edin lütfen

Bu konuyu okuyanlar

odiseus41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ilk önce turbointernet diye bi program lurdum,sözde interneti hızlandırıyormuş(!) beğenmedim sildim programı ama bi klasör kaldı turbointernet diye sil dedim pragram başak birşey üzerinde açık dedi,işlemlere baktım göremedim msconfige girerek tanılama başlangıcı seçtim pc yi baştan açıp doyası sildim,sonra eski ayarlara geri döndürdüm ne olduysa ondan sonra oldu hiç bi tarayıcıya bağlanamadım sonra internet explorer internet seçenekleri-setrifikalardan ssl leri sildim sonra google.com yahoo.com gibi setifikaları sildim,internet explorerdan girebiliyorum artık ama google chrome'den giremiyorum deliricem her seferinde o hata geliyor ,tekrar indirmeyi deniyorum bu seferde GoogleUpdate.exe bağlantısının güvenlik duvarı üzerinde izin verildiğinden emin olun falan diyor,,internette bir kaç çözüme baktım adamın birinin uyguladığı şeyleri yaptım,,,,güvenlik duvarından başka bir programa izin ver ,gözat,c/kullanıcılar/kullanıcı adı/appdata/local/google/gooleupdate böyle yazıyordu google klasörünü buldum ama içinde google update.exe falan yoktu ne yapıcağımı bilmiyorum acayip delirtiyor beni bu sorun windows,office falan daha yeni orj. aldım cd leri şuan yanımda yok,format atmak istemiyorum..lütfen yardım edin

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Turbo internet gibi programlar proxy ayarlarını değiştiriyor daha sonra silerken bazen sorun oluyor tarayıcılar internete girmiyor. Proxy ayarlarını düzeltmeye çalış istersen. Eğer olmazsa ccleaner,advanced system care gibi programlarla sistemi taratıp düzelttir.

odiseus41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Proxy kullanmıyorum ki zaten tarayıcılarda ,yinede proxy ayarlarını yapmaya çalıştım bazı forumlardaki ayarları uyguladım bu seferde proxy hatası aldım hiç bi şekilde düzelmiyor haya host ayarlarını eski haline nasıl getirebilirim?