CHP'ye ait güncel karikatürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Son karikatür gerçekten süper :D:D durumu özetlemiş

hayalcini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:icon_:süper ötesiydi beyaavv...;) çok güldüm sende gül emi:D

Gokdere66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vallahi doğrular nasılda hicvedilmiş:)
Zaten insan aklından zoru olmasın doğruyu eğriyi göremeyecek mi? Yanlışa doğru demekte ısrar edenler ya da doğruya yanlış demekte ısrar edenler hep bişeyler peşinde olanlardır. Yoksa doğruya yanlış diyen de biliyor aslında doğrunun doğru olduğunu. Acaba kötülük neden yapılır. Acaba hızla koşan birine doğru yola koşarken neden çelme çakılmaya çalışılır. Bazı insanlar kimin için çalışıyorlar. Dünya birlik olmuş Türkiye'yi bölmeye çalışırken biz neden içimizde bir olamıyoruz. Tek Yürek, Tek Türkiye için neden fikir birliğine varmıyoruz.

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vallahi doğrular nasılda hicvedilmiş:)
Zaten insan aklından zoru olmasın doğruyu eğriyi göremeyecek mi? Yanlışa doğru demekte ısrar edenler ya da doğruya yanlış demekte ısrar edenler hep bişeyler peşinde olanlardır. Yoksa doğruya yanlış diyen de biliyor aslında doğrunun doğru olduğunu. Acaba kötülük neden yapılır. Acaba hızla koşan birine doğru yola koşarken neden çelme çakılmaya çalışılır. Bazı insanlar kimin için çalışıyorlar. Dünya birlik olmuş Türkiye'yi bölmeye çalışırken biz neden içimizde bir olamıyoruz. Tek Yürek, Tek Türkiye için neden fikir birliğine varmıyoruz.
Şimdiye kadar geçen süreçte Türkiye tek yürek olmadı da AKP zamanında mı tek yürek olması gerekiyor.:D

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
çok arar bu memleket baykal gibisini

Baykalda ondan koltuğu bırakmıyor zaten :mrgreen::mrgreen: Adam yapıştı chpliler bile gıcık kapıyor adam hala 75 yaşını geçmiş koltuğa kitlendi neyse 90 yaşında filan belki türk halkı sıkılır şu artık bi gitsin diye başbakan seçer :mrgreen::mrgreen:

xarax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
allah baykal'ı CHP nin başından eksik etmesin o olmazsa muhalefeti kim temsil edecek.... :D:D
korkum baykal giderde türkiye biraz hızlı ilerler allahtan varda ilerliyemiyoruz yerimizde saymasakta kağlumbağa hızında gidiyoruz bir yerlere.

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
denizli_baykal_chp-rodos.jpg

...
:mrgreen: burası sanki bizim okula bnziii yawww:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
iktidarın yaptığı zararlar ile baykalın siyaseti bırakmıyarak yapmadıklarını karşılaştırınca baykalın yapmadıkları çok daha fazladır.

zayıf muhalefet yüzünden halk mevcut iktidara mecbur bırakılıyor. sanırım muhalefet iktidarı sürekli istifaya çağırırken kendi durumlarınıda gözden geçirme zamanı geldi.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
işte bu hoşuma gitti...
R- Rabbine hâlis kul, yüzünde nûr var
E- Edebi yücedir, engin gönlü var
C- Cihânı âlemde 'van munit'i var,
E- Elde, gözde, gönüllerde Erdoğan...
P- Parti, lider nedir? Sizde gördüler...
.
T- Takdir etmediler, tuzak kurdular
A- Allah hak bırakmaz, rezil oldular
Y- Yaradan yâr sana, Tayyip Erdoğan...
Y- Yürüdün yağmurda, karda, boranda,
İ- İftar açtın, yetim, yoksul, mazlumla,
P- Pek çok işler yaptın; vatan aşkıyla.
.
E- Elde, gözde, gönüllerde Erdoğan...
R- Riyadan uzaksın, dürüst ve sâde
D- Devlet, millet sevgin özde, gönülde,
O- Ortadoğu, Uzakdoğu, AB'de.
Ğ- Gıpta duydu Ruslar bile Erdoğan...
A- Allah bir, hak için Hakk'ı gözettin;
N- Ne banka batırdın, ne de peşkeş çektin...

Bu sevda burda bitmez...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Ben fıkra yazınca olay olur. AKePeliler yapınca hiçbir şey olmaz. :)

Ama çok güzel olmuş karikatürler. Sevmem CHP'yi de Baykal'ı da. :) Yalaka kişilikler topluluğu...

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Ben fıkra yazınca olay olur. AKePeliler yapınca hiçbir şey olmaz. :)

Ama çok güzel olmuş karikatürler. Sevmem CHP'yi de Baykal'ı da. :) Yalaka kişilikler topluluğu...

Taş atmadanda duramıyorsun ama...Madem eşitsin, CHP 'ye de CeHaPe desene sıkıyosa:D

aydogdu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Elbruz46 Seni hangi parti kiraladı CHP ve Baykalla ilgili nerede olumsuz,karsı düşünceleri formlara koy diye senin bildiğin başka konu yokmu?

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Elbruz46 Seni hangi parti kiraladı CHP ve Baykalla ilgili nerede olumsuz,karsı düşünceleri formlara koy diye senin bildiğin başka konu yokmu?

Bu Elbruz46 adlı arkadaşımızın ne kadar vatansever olduğunu gösterir bence. Chp ne zaman iktidara gelse millet kan ağlamıştır. Yağ, un, şeker gibi temel ihtiyaçlarını bile temin edememiştir. Siz niye bu millet chp'yi artık iktidar yapmıyor sanıyorsunuz? Yeni nesil için ve unutanlar için Elbruz adlı arkadaşımız tekrar hatırlatma yapıyor. Kendisine teşekkür ediyorum ve yazılarının devamını diliyorum. Vatanseverlik budur...

lambada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kİmi insanlar (ağırlıklı olarak) spor bölümünde konu açar

Kİmi insanlar Şiirlerini koyuyor

Kimi insanlar yazılım la alakalılar

Kİmi İnsanlarda Gündem bölümüne Takılıyor

............................

Herkesin ilgi alanı farklıdır

Olay bundan ibaret bence :)
.
.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
aydogdu bana bu ithamı yapmadan önce bir forumu inceleseydin benim konu açma stratejimi görür anlardın...

Bu karikatür başlığı aynı şekilde AKP ve Erdoğan için açılmış karikatür başlığına gönderme olarak açılmıştır... Yani bu konu ilk değildir... Daha önce benzeri AKP için açılmıştır...

Diğer benim açtığım konular da benzerdir... AKP ye saldıran bir konu gördüğüm zaman aynı konunun muhalefet için olanını ben açarım...

Yani hiç bir zaman ilk ben değilim...

Önce muhalefet yapıyor sonra ben onlara cevap veriyorum...

Ama bunu görmek için ön yargılardan kurtulmak gerek...

Sonra Benim AKP yi destekler yorum ve cevaplarımın çoğu AKP aleyhinde açılmış konulara cevaptır...
Yani AKP ye muhalefet edilirken iyi güzel ama ben cevap verince kötü mü oluyorum?
Yani Burda muhalifler toplansın çalsın oynasın gülsün eğlensin bir birlerini ağırlasın bu mu?

Sizin demokrasiden anlayışınız bu kadar mı?

Elbette ben de muhlefetin söylediklerinde kendi görüşüme göre yanlış gördüklerimi eleştireceğim...

Sen beni sorgulayacağın kadar benden 10 kat daha fazla AKP karşıtı konu açan kişiler var onları sorgulasana...
Onlar o konuları açmazsa ben de AKP yi savunmak zorunda kalmam...

Onlar yazacak ben susacağım yok öyle...

---------- saat 17:36 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:30 eklenmişti ----------

Aydoğdu arkadaşım bak bakalım ben bu konuyu hangi konuya AYNI BAŞLIK İLE GÖNDERME OLARAK AÇMIŞIM

HANGİ KONU DAHA ÖNCE AÇILMIŞ

http://forum.shiftdelete.net/komik-resim/69451-akpye-ait-guncel-karikaturler.html

sakirsensoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Atatürk'ün partisi olduğunu, Atatürk'ün ilkeleri vizyonu ile hareket ettiğini iddaa eden partinin düştüğü hallere bakın. Yazık yazık...

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Türkçe'de kısaltmalar öyle okunmaz da ondan demiyorum. :)

AKP'ye nasıl AKePe diyorsam, CHP'ye de CHePe derim. :)

"C" harfi de sessizdir, hatırlatayım. "Ce" yazman lazımdı eğer samimiysen....

Yandaş olduğun herhalinden belli oluyor o yüzden takiyye yapma. Bir ara da Hizip

falan nedir onu oku, bırak 100 fırça darbesini :D

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
AK PARTİ'yi Çekemenelere Dekoder Öneriyorum

xxakadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Baykal ölür ama Ruhu CHP 'yi bırakmaz..Gulyabani mübarek..:)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
"C" harfi de sessizdir, hatırlatayım. "Ce" yazman lazımdı eğer samimiysen....

Yandaş olduğun herhalinden belli oluyor o yüzden takiyye yapma. Bir ara da Hizip

falan nedir onu oku, bırak 100 fırça darbesini :D

Yandaş derken hangi yanı kastettin bilmiyorum ama, "e" harfini unutmuşum orada. :)

Bana CeHaPe derken ne demek istediğini de anlamamıştım zaten. :)

100 Fırça Darbesi olayını bir kez daha söylersen, senin de kalbini kıracağım. :)

Daha da ileriye gidersen, daha kötüsü olacak. :) Bak, tehdit ettim.

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Baykal çok iyi bir muhalif...
Karikatürler cuk diye oturmuş:D:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...