CHP'ye ait güncel karikatürler

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

e-k@til

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Baykal kötü değil ama iyi de değil artık CHP için yeni bir başkan lazım.Gerçekten CHP'nin tekrar iktidara geçebilmesini sağlayacak bir başkan.

özel.üye

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hepsi güzel ya. Hangisine yorum yapmalı şaşırdım doğrusu :)
Bu sefer iktidar olacağız deyip Akp'nin ayak izlerini takip etmesi,
Seccade de tamamm demesi hehhaheha,
Çarşaf olayının karikatürleri gerçekten güzeldi...
:)

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bravo sana kanka
bunlardan ne akdar bulursan getir ben bakarım

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Butun karikaturlere bayildim ancak bu kadar guzel resmedilir

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Gerçekten doğruları Anlatıyor :D:D

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Salih memecan'ın ceza karikatürü de çok hoştu..
boşuna sol şeridi işgal ediyosun :D

take

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D eline sağlik valla gulmekten lodum haa tebrikler

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
CHP Deniz Baykal'dan ibaret değil diyenler neyden ibaret olduğunu da bi açıklayıversin bi zahmet.Parti politikalarını Atatürk belirliyor da bizim mi haberimiz yok acaba?
CHP bal gibi Baykal'dan ibaret.Çok şükür ki Baykal'dan ibaret.Ne demiş başbakanımız: Allah her hükümete Baykal gibi muhalefet nasip etsin :):):)

Annene, babana sor da CHP'nin Baykal'dan ibaret olmadığını öğren. Baykal'ın iyi bir siyasetçi olduğunu söyleyen yok. Baykal CHP'den ayrıldığında; çok şükür , hamdolsun diyebilecek misin ?

Başbakanımızın başka sözleri de var ama insanoğlu işte istediğini duyuyor.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Annene, babana sor da CHP'nin Baykal'dan ibaret olmadığını öğren. Baykal'ın iyi bir siyasetçi olduğunu söyleyen yok. Baykal CHP'den ayrıldığında; çok şükür , hamdolsun diyebilecek misin ?

Başbakanımızın başka sözleri de var ama insanoğlu işte istediğini duyuyor.

Annesine babasına sorarsa, halkın yağ kuyruklarında metrelerce beklediklerini anlatırlar ama.

Yenilerede sorarsa yamyamları anlatırlar.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Annesine babasına sorarsa, halkın yağ kuyruklarında metrelerce beklediklerini anlatırlar ama.

Evt halkı susuz bıraktıklarını daha niceleri en iyisi sen kimseye sorma dostum :happy:

lafcanbazi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adamlar bu sekilde calistikca muhalefette aval aval baktikca chp biraz zor iktidar olur.

Tr-turqx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Harbı Güzel Deginmiş Karikaturler :D

TerTip89

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sonuna Kadar Baykalın arkasındayım!!

Baykal olmasa Ak Parti bu kadar oyu nasıl alacaktı ya :D

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24

Evt halkı susuz bıraktıklarını daha niceleri en iyisi sen kimseye sorma dostum :happy:

CHP Deniz Baykal'dan ibaret değil diyenler neyden ibaret olduğunu da bi açıklayıversin bi zahmet.Parti politikalarını Atatürk belirliyor da bizim mi haberimiz yok acaba?
CHP bal gibi Baykal'dan ibaret.Çok şükür ki Baykal'dan ibaret.Ne demiş başbakanımız: Allah her hükümete Baykal gibi muhalefet nasip etsin :):):)

aslında bahsedilenlerin hepsi doğru bu ülke gerçekten de bir çok badire atlatmıştır zamanında. Bu topraklar bizim oldukça atlatmaya da devam edecektir ancak. Şu soğukta sokaklarda, özellikle istanbulda,
+abi tartılırmısın ne verirsen diye titreyerek yalvaran çocukları görmemek günahtır.
İlk defa bu gün ben de artık zıvanadan çıktım , çok bela okudum bu çocukların bu hale gelmesinde etkisi olana.

Bir zahmet artık uyanın millet; bir başbakan düşünün ki miting miting dolaşıp rakip adaylara laf atan. Onlara birşeyleri hatırlatmaya çalışan. Ve daha kötüsü gazetecilerle çatışmaya giren. Gazeteci ile laf yarıştıran. Adama sorarlar senin başka işin yok mu diye, ama nerdeee ?

Bu ülke evet çekmiştir eskiden ama şimdi çekmiyor diyende en basit tabir ile günah işliyordur, bence.

wisntoncash'in dediği gibi ikisi de görevini yapıyor. Birisi sürekli geriyor, ötekisi sürekli ağlıyor. Ağlamayana emzik verilmez misali, halk da emziği veriyor..

Selametle...

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bir zahmet artık uyanın millet; bir başbakan düşünün ki miting miting dolaşıp rakip adaylara laf atan. Onlara birşeyleri hatırlatmaya çalışan. Ve daha kötüsü gazetecilerle çatışmaya giren. Gazeteci ile laf yarıştıran. Adama sorarlar senin başka işin yok mu diye, ama nerdeee ?
Selametle...

Sende bu bakış açında kendine göre haklı görüyorsun kendini ama şu ayrıntıyı unutmamak gerekli.

Başka işleride var tabi, onları yapıyorlar ve yaptıklarını anlatmak durumunda kalıyorlar, hangi parti bunu yapmaz, Padişahlık döneminde bile hizmetler bir şekilde halka anlatılıyordu, anlatmasalar şeffaflık olurmu, ne yaptıklarını nereden bileceğiz, hangi gazetenin yada tv nin sözlerine inanacağız, bu noktada çarpıtıcı bilgi veren basın organlarını nasıl ayırt edeceğiz, ayrıca laf atmak kısmıda çok fazla olmuş, kendisine yöneltilen suçlamalara karşı cevap vermeyecekmi? laf atmayı ve iftira atmayı sayın Baykal ve kurmayları çok iyi yapıyor.

Gazetecilerle çatışmaya girmek biraz ağır bir suçlama olur çünkü birşeyler yapıyorlar çalışıyorlar ve bunu görmeyip sürekli bir hata bulmaya çalışanlar var, bu hata bulmaya çalışan gruplar hiç bir olumlu gelişmeden bahsetmiyorlar bile, suskun kalıyorlar ve bu noktada bunun gözardı edilebilmesi için olmadık şeyler bulup gündem değiştiriyorlar, ortaya bir iftira atıp insanların kafalarını yoruyorlar, peki ne çıkıyor ortaya, koca bir yalan, peki bu iftiraları atanlar ne oluyor? arkasından ne görüyoruz, sav gibileri, kendi kendilerini ele veren yamyamlar kabilelerini, belediyelerindeki arkası kesilmeyen sürekli yolsuzlukları devleti bilinçli olarak trilyonlarca dolar zarara uğratan belgelerin ortaya çıktığını görüyoruz, dahada ileri gidip bugüne kadar karşı oldukları görüşlere yeniden ışık yakıyorlar, rozet takıyorlar, bir politika bu kadar kirletilemez, ayrıca rozet deyince nedense aklıma bir soru geliyor, peki bende soruyorum sizlere bunu CHP yapmasaydı AKP başörtülülere rozet taksaydı bu ülkede kimler nasıl ses çıkarırlardı tahmin edebiliyormusunuz! işte bu aynı kafalar hala bu ülkede iftiracı politikası ile ilerliyor, nereden rant arayacaklarını şaşırıyorlar, buna çırpındıkça batmak derler.

Yani bunların karşısında göz göre göre kimse sessiz kalamaz, anlatacak tabi anlatmalıki bizde birinci ağızdan bilelim ve görelim.

En kötüsüde dürüstce çalıştığınız halde birilerinin karalamaya cesaret edebilmesini hazmetmeye çalışmaktır, bu kabullenmesi imkansız bir durum,

Ayrıca CHP de diğer basın kuruluşlarınada aynı yaklaşımlarda bulunmuyorlarmı, doğan medya grubu hariç tabi, milyonlarca insanı doyuran deniz fenerine bile iftira atılmadımı? ne oldu sonuç? hala gidip sabahları aynaya bakabiliyorlar bu kimseler.

Son olarak tabiki bu zamana kadar hiç bir lider gazeteciyle tartışma cesareti gösterememiştir, sebebi aldıklarını medya desteğinin kesilme korkusuydu, tabi bu medya desteğini (tahmin etmesi zor olmasa gerek, ayrıca doğan gurubu örneği, halkın parasıyla halkı yanıltmak ve kendi çıkarları doğrultusunda düşüncesizce ve insafsızca yol izlemek) bedava yapmıyordu tabiki, tahmin edebileceğiniz gibi aldıklarına karşı verdikleri onlara göre devede kulak bile değil, bu memeleket neden bu kadar yavaş ilerliyor sanılıyor.

Sokaktaki tinercilerin sebebi ve sorumlusunu AKP olarak görmüyorsunuz umarım, AKP den önce daha çoktu onlar, ayrıca bu suçlama ancak çocuk mafyalarının işine yarar bilesiniz.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
aslında bahsedilenlerin hepsi doğru bu ülke gerçekten de bir çok badire atlatmıştır zamanında. Bu topraklar bizim oldukça atlatmaya da devam edecektir ancak. Şu soğukta sokaklarda, özellikle istanbulda,
+abi tartılırmısın ne verirsen diye titreyerek yalvaran çocukları görmemek günahtır.
İlk defa bu gün ben de artık zıvanadan çıktım , çok bela okudum bu çocukların bu hale gelmesinde etkisi olana.

Bu ülke evet çekmiştir eskiden ama şimdi çekmiyor diyende en basit tabir ile günah işliyordur, bence.

wisntoncash'in dediği gibi ikisi de görevini yapıyor. Birisi sürekli geriyor, ötekisi sürekli ağlıyor. Ağlamayana emzik verilmez misali, halk da emziği veriyor..

Selametle...

Gazeticelerle çatışmasının nedeni nedir Bir zamanlar Refah partisi vardı o partinin yıkılma amaçlarından biride medyadır Başbakan gazeticilerle çatışmıyor Sadece Baykal ve yandaş medyasıyla çatışıyor yalan yanlış haber tarafsız diye bağıran medyanın sadece kanallarında yada gazetelerinde haberleri okuyunca ne olduklarını anlıyorsun zaten başbakan aydın doğanın birşeyini söylerim diye bağıyordu Sonunda Aydın bey sayın başbakandan özür dilemedimi ? Hergün başbakanın çoçuklarının mal varlığını ısıtıp ısıtıp önümüze koyan medya değilmi Dünya Ayakta başbakanı alkışlarken her kanal canlı yayın yaperken Davos zirvesini kanal D Ve starın Ertesi güne bırakması olabilirmi bu nasıl tarafsızlık Bugune kadar bu ülkede herkes bir pay koparmak istemiştir Aydın doğan bey hilton oteli olayında trilyonları götüremeyince neden başbakana saldırmaya başladı acaba ? Bunuda sorarlar adama akp yolsuzluk olunca milliyet hürrüyet Star kanal D show manşetlerde yırtınıyorlarken Chpde yaptıkları göz ardı ediliyor çarşafa dolanmak kuran kursu açılımı tabi bunları akp yapsa laikliği devirmeye çalışır..
Ve bu gibi şerefsizliklerin altında hiç bi adam kalmaz bence başbakanın ne kadar oyu olduğunu mitinglerine bakın bir baykal efendinin mitingine bakın kapalı Spor salonlarında olmaz bu iş çık biraz van diyarbakır urfa nevşehiri gez 81 il var bu ülkede Ama insanlar sadece oy alabileceği yerleri biliyor..

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
... zaten başbakan aydın doğanın birşeyini söylerim diye bağıyordu Sonunda Aydın bey sayın başbakandan özür dilemedimi ? ....

özür diledi diye suçu anlatmayan hele ki başbakansa hiç bıdı bıdı etmeyin beni haklı çıkarıyorsunuz. Durum danışıklı dövüştür.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
özür diledi diye suçu anlatmayan hele ki başbakansa hiç bıdı bıdı etmeyin beni haklı çıkarıyorsunuz. Durum danışıklı dövüştür.

Suç anlatıldı eğer Doğru okuduysan yada biraz daha araştırdıysan suç aydın doğanın kağıtta yaptığı hileydi tabi daha ne suçları var son olarak maliye bakanlığının 264 trilyonluk cezası burda danışıklı dövüş yok eğer Bir tane hürriyet yada milliyet gazete alırsan haberleri okursan nasıl bir Saldırı var görürsün..

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yaşın tutmuyorsa büyüklerine sorup öğreneceksin CHP'nin Baykal'dan ibaret olmadığını.
chp nin misyonu ismet inönüden beri diktatörlüktür hem ülke yönetiminde hemde parti yönetiminde Allahtan ecevit çıktıda biraz çeki düzen verdi yoksa hala diktörlük olurdu animallah(Ulu önderi bu kapsamın dışında tutuyorum çünkü Atatürk yaşasaydı chp bugünkü gibi asla olmazdı)

mc92001

Doçent
Reaksiyon puanı
16
345ipn5.jpg

hehe

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
züppppeeeeeeeeeeeeeer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...