CHP,Muharrem İnce ye "iktidar ağzı ile konuşuyor" diyor..

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar Muharrem İnceye iktidar ağzı ile konuşuyor deniyor ya
İktidarı eleştirenler vatan haini ölüyordu şimdi muhalefeti eleştiren muhalefet de hain olarak ilan ediyorlar şimdi burada şöyle çelişki yok mu? Aynı iktidar ağzı ile konuşanlar kendileri olmuyor mu ? İki mahalle de kendisi gibi düşünmeyince hain ilan ediliyor..

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
Kalitesiz yönetimi kalitesiz muhalefetin eleştirdiğini görünce kendi yolunu çizmeyi istedi, kalitesiz muhalefet de buna karşı çıkıyor. Hadi bakalım. :)

Ayrıca konu yanlış kategoride açılmış, bir moderatör konuyu taşırsa iyi olur.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
11-) Forum içerisinde siyaset yapmak SDN Siyaset bölümü hariç yasaktır. Yöneticilerin belirlemiş olduğu yerel seçim zamanında inisiyatif tanınacaktır.

@Görkem Say.

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
@Herobrine, senden önce Raporladim kendimi merak etme yanlışlıkla oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siyasete açmıştım ama nasıl oldu ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Muhalefet çok SIĞ ülkede kendi içinde bile bir kamyon eleştri getirenlere tek kelime cevap veremiyor ve cesur davranıp bizim siyasetimiz bu beğenmeyene kapı orada bile diyemiyor. Sıkışınca saraya giden Chp li tutmadımı saray destekkiyor bunları olmadımı saray para verio parti kurduyor ordan sekiyor saray ağızı ile konuşuuorlar oluyor... Adamların istifa ederken söyledikleri eleltrilere cevap verebilseler keşke ama yağlı kapıyı bulmuşlar sıkışınca saray diyorsun biraz Erdoğan nefreti pompalıyon kimse sorgulamıyor bile ? hee sarayın adamı ise Chp yi savunmalı sanıyor...

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
@undefined, bide fetöculukle birbirini suçluyor

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Muharrem İnce'nin llk etapta olmasa da iyi oy alacağını düşünüyorum :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Muharrem İnce'nin llk etapta olmasa da iyi oy alacağını düşünüyorum :)

CHP'lilerin gözleri o kadar kör olmuş ki Erdoğan düşmanlığı ile. 3-5 haber daha yaparlar Muharrem İnce Saray'ın adamı saray ağazı ile konuşuyor diye bak gör oy vermezler.

Onlar sırf inat uğruna Canan Kaftancıoğlu Sezgin Tanrukulu Ünal Çeviköz gibi isimleri desteklerler. Veya 10 seçim kaybetmiş siyaseten bir vizyonu misyonu olmayan Kemal Kılıçdaroğlu partinin başında kalsın derler inatla :( Şartlar ortada durum ortada CHP'ye yakın anketlerde dahil 10 tane anket yayınlanmıştır CHP'de gram oy artışı yok halen siyaseten tıkandılar her gelene ağam paşam dendiği mavi boncuk dağıtıldığı halde...

Dertsizali

Reaksiyon puanı
2,177
@OzkanK., Peki bişey sorcam ben defalarca yazdım gizli ittifak içindeler iktidar ve muhalefet diye şimdi ince de benim dediğimi der gibi kripto tayyipciler var dedi buna cevap merak ediyorum

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
@OzkanK., Peki bişey sorcam ben defalarca yazdım gizli ittifak içindeler iktidar ve muhalefet diye şimdi ince de benim dediğimi der gibi kripto tayyipciler var dedi buna cevap merak ediyorum

Buna kısmen katılıyorum. Muhalefetin Kripto Tayyipçi olma ihtimali var zaten. Yoksa aklı başında normal siyasetçilerin yapabileceği hamleler hareketler değil bu muhalefetin son 19 yıldır yaptıkları. AKP ne derse tam tersini yapmayı sisayet sanıyorlar ve her çukura düşüyorlar siyaseten.