Chp li Kılıçdaroğlu Perşembe Günü Canlı Yayına Davet Ediyor

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
"Yüreğin yetiyorsa karşıma çık"

23 Eylül 2008DHA.hurriyet2008-detailbox-newslink { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:none; color:#000000;}.hurriyet2008-detailbox-newslink:hover { font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; font-size:13px; font-weight:bold; text-decoration:underline; color:#990000;}CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu, iddialarında ısrarlı.Mecliste basın toplantısı düzenleyen Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'ın açıklamalarına yanıt verdi.

Fırat ile basın önünde tartışmaya açık olduğunu dün söylediğini ifade eden Kılıçdaroğlu, sözlerine şöyle devam etti:
"Ancak bu tartışmadan önce Başbakan ve Fırat'a sorular sormuştum.Bu soruların yanıtını aldıktan sonra kendisi ile tartışmaya hazır olduğumu söylemiştim. Sayın Fırat yaptığı basın toplantısında mecliste tüm medyanının önünde tartışmayı kabul etmeyeceğini açıkladı.Hatta bunun çok aptalca bir öneri olduğunu söyledi.Politikacılar söylemleri ve hareketleri ile topluma örnek olmak durumundadır.Sayın Baron konuşurken beyni ve ağzı küfür ve hakerete koşullandırılmış.Küfür ve hakaret çaresizliğin ve paniğin bir göstergesidir.Bunu özellikle sayın Fırat'a hatırlatmak isterim.
Benim Başbakan ve Fırat'a sorduğum soruların ikisine Fırat cevap vermeye çalıştı ama 3. sorumu görmezlikten geldi. 3 sorumu yineliyorum ve Fırat'a bir gün daha süre veriyorum.Fırat sizin iftira attığınızı, Başbakanın imzası ile kanıtlarsam ne yapacak sınız?TV'lere çıkıp ben bir müfteriyim diye açıklama yapacak mısınız?Çarşamba gününe kadar yanıt gelmezse Sayın Fırat'ı perşembe günü saat 14.30'da burada Sayın Uğur Dündar'ın yöneteceği canlı yayında bekleyeceğim.Dündar'ı önerme gerekçemiz 40 yıllık basın deneyiminin yanında tarafsızlığına inandığımız içindir.Fırat bu önerimize evet diyorsa Perşembe günü saat 14.30'da Meclis'te olur.
Milletin meclisindeki toplantı nasıl aptalca olur.Bütün TV kameraları burada.Eğer bir tartışmayı bütün TV kanallarında insanlar izlemek isterse niçin buna aptalca diyor? Niçin bir TV kanalına mahkum olalım.Asıl aptalca olan budur.
Ben kendi mal varlığımı internet sitemde yayınlıyorum.Bu soruyu soracak kişinin önce kendi malvarlığını yayınlamış olması lazım.Ondan sonra soru sorma hakkı var.Fırat 3. soruma yanıt vermedi.Yüreği yetiyorsa benim bu soruma yanıt verir.Altını çiziyorum yüreği yetiyorsa bu soruma yanıt verir sonra biz onunla yan yana geliriz.
O belgeyi size sunarken, belgenin hazırlandığı klavyenin Türkçe klavyede olmadığını özellikle belirtmiştim.Bu belgenin sahte bir belge olduğu ortaya çıktı.Noter hakkında Barolar Birliğine ve Adalet Bakanlığına şikayet dilekçesi vereceğiz.Hiçbir noter yasadışı bir belgeyi onaylayamaz.Hapishaneden bırakın dışarı odasından çıkma izni olmayan birisinin böyle bir vekaletnameyi vermek için Türkiye'ye gelmesi söz konusu değil.Merak ediyorum bu noterimiz nasıl bir yanıt verecek.Mehmet Gürhan, Alman Adalet kurumunun izni ile Türkiye'ye gelmemişse bu belge tümü ile sahtedir."

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9967179.asp?gid=229&sz=87382

_megavisor_

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Koskoca mecliste bir tane yürekli vatansever bir türk evladı. diğerlerine örnek olması dileğimle sayın Kılıçdaroğlu' nu kutluyor ve canıyürekten destekliyorum...

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
belgelerini hazırlamış bekliyordur :)

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
haydeeee al bi de burdan yak şimdi :S

bi önceki başlık da yok kılıçdaroğlu kaçtı dedi.

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Chp dn nefret ederim ama bu adam harbi güzel şeyler yapmaya başladı. Başbakan ve Dengir mir bu adam yüzünden fena sıkıştı. Bence Kılıçdaroğlu canlı yayına çıkarsa Dengir Miri belgeleriyle fena morartır. Perşembeyi iple çekeceğim.

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
bu haber de hürriyette bekleyip görmek en akıllıcası. kaynaklara güvenmeyeceksek.

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
O haber nerde çıkmış? Zamanda..Zaman kim..Yandaş medya.Ne beklenirdi ki?

Haftalardır basın toplantılarıyla iktidara ağır suçlamalarda bulunan CHP Grup Başkan Vekili Kemal Kılıçdaroğlu, söz verdiği halde son anda canlı yayına çıkmaktan vazgeçti.

Habertürk'teki Söz Sende Programı'nın sunucusu Balçiçek Pamir'in AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat'la 'televizyonda hesaplaşma' davetini kabul eden Kılıçdaroğlu, son anda programa katılmaktan vazgeçti. Bunun üzerine Fırat, programa tek başına katıldı.

Kaynak

Gelmeyen Kılıçdaroğulu hemde yandaş medya diye tabir ettiğiniz kanalda değil HaberTürke gelmedi. Bilmiyorsanız araştırın. Doğan Medya gibi haber özenmeyin.İftira atmayın.

Sayın Fırat'ı perşembe günü saat 14.30'da burada Sayın Uğur Dündar'ın yöneteceği canlı yayında bekleyeceğim.Dündar'ı önerme gerekçemiz 40 yıllık basın deneyiminin yanında tarafsızlığına inandığımız içindir.

Haberlerini izleyen varmı ? Tarafsızmı yoksa tarafmı bilemedim. Gene doğan medya gene reyting.

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Kimin iftira atıp atmadığı ortada. Chp li vekil elinde kapı belgelerle konuşuyor. En basitinden Şaban Dişli olayı yeter. Diğerleri napıyor? Hepimiz haber izliyoruz..

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Kimin iftira atıp atmadığı ortada. Chp li vekil elinde kapı belgelerle konuşuyor. En basitinden Şaban Dişli olayı yeter. Diğerleri napıyor? Hepimiz haber izliyoruz..

Kapı gibi belgelerle idda mı atıyor iftira mı atıyor bilemedik.

yansimalar

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya realist yuh artık sana ve senin zihniyetinde olanlara. Gerçek belgelerle nasıl iftira atılır? Ya bu ne saçma sapan yorum böyle. Böyle bir mantık sanırım Akp lilere özgü olmalı. Gülüyorum sizlere ya:D:D Gerçek belgelerle iftira atmak bu lafı kesinlikle unutmam.Varsa başka incilerin bizleri mahrum etme yazıver:D:D:D

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ya realist yuh artık sana ve senin zihniyetinde olanlara. Gerçek belgelerle nasıl iftira atılır? Ya bu ne saçma sapan yorum böyle. Böyle bir mantık sanırım Akp lilere özgü olmalı. Gülüyorum sizlere ya:D:D Gerçek belgelerle iftira atmak bu lafı kesinlikle unutmam.Varsa başka incilerin bizleri mahrum etme yazıver:D:D:D

adamlar yaptık , çaldık dese
bu seferde bak adam çıkıpta söylüyo , diğerleri saman altından yürütüyo diye savuncaklar :D

legolas4444

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Kapı gibi belgelerle idda mı atıyor iftira mı atıyor bilemedik.

Bu ne biçim yorum böyle. Gerçek belgelerle iftira nasıl atılıyormuş? Ben anlamadım anlayan bi zahmet anlatıversin..Önce sen anlat bakalım realist