Chatbox Olsun Artık

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
sdn büyük bir forum bir sürü haberler videolar paylaşılıyor binlerce yüzbinlerce yorumların yazıldığı büyük bir teknoloji forum sitesi daha öncede açmıştım böyle bir başlık en dandik en kıytırık sitelerde bile chatbox alternatifleri var bizde niye yok forumun sağ alt köşesinde bir sohbet kutusu olsa ordan sohbet etsek belli kurallar çerçevesinde güzel olmazmı yanlışmı düşünüyorum acaba ?

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bence de olması gereken uygulama ama sitenin konularına giriş cevap azalacağı için yapılmaz

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Belli bir mesaj sayısının üstündeki kullanıcılar giriş yapsa, çoğu sorun başlamadan çözülür :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bence de olması gereken uygulama ama sitenin konularına giriş cevap azalacağı için yapılmaz

onunda kolayı var chatboxa giriş yapabilmek için sdn bardaklarının dağıtıldığı gibi bir sistem olabilir

anket ekleyecektim unutmuşum

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Sitenin bulunduğu servera ekstra yük olacağı için pek sıcak bakılacağını zannetmiyorum.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Chatbox genelde çok kullanıcının bulunduğu forumlarda tavsiye edilmez. Çünkü binlerce kişi aynı ands mesajlaşmaya çalışsa hangi birini okuyacaksın? Ayrıca Chatbox ta ne konuşulur anlamış değilim. Selam, günaydın, nasılsınız vs. Zaten Söyle rahatla gibi sohbet konuları forumda mevcut. Ben gereksiz görüyorum.