Cebit 2007'den Canlı Yayın

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bilişimin kalbi bu hafta CeBIT 2007'de atıyor. SDN editörleri, gün boyunca fuardaki tüm gelişmeleri, yeni teknolojileri, ilginç ürünleri fotoğraf ve videolarla okurlara aktaracak.

Her yıl düzenlenen CeBIT 2007'nin bu yol da ilgiyle izleneceği tahmin ediliyor. 2 - 7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek, binlerce ziyaretçi ve yüzlerce katılımcı firmanın buluşacağı dev organizasyonda en yeni teknolojiler ve servisleriyle boy gösterecek olan firmalar, ziyaretçiler için bazı sürprizler de hazırladılar. Editörlerimiz, İstanbul'daki bu organizasyonda okurlarımıza sıcağı sıcağına bilgiler geçecek. Teknolojinin kalbinin attığı fuarı, basın bültenlerinden değil, editörlerimizin yorumları ve hiçbir yerde olmayan fotoğraf ve videolarla izleyin.

:: Geçen sene gidenlerin yorumlarını alalım.

Bilgi için: CeBIT
SDN – http://shiftdelete.net

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
geçen senede gidememiştim bu senede gidemiyecem, kapanış saatleri uymamıştı bana :S

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
emubaltaci dedi ki:
geçen senede gidememiştim bu senede gidemiyecem, kapanış saatleri uymamıştı bana :S

Burdan takip edersin o zaman :D

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Geçen sene gitmiştim çinlilerle bayaa muhabbet etmiştik adamlar herşeyin taklidini yapıp getirmişlerdi ama bu sene gidemiyicem hem bilet bulamadım hemde zamanım yok ee neyapalım bende burdan takip ederim

TeArS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cebimde 4 tane davetiye duruyor pazar gidecem 3 firma katıldık bu sene bakalım hayırlısı ortam güzelmiş giden arkdaşlar öyle diyor. :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Şimdi geldik fuardan. Berkin sağolsun bazı fotoğraflarımızı ana sayfadan vermiş. Yenileri de var.

Videolarımız ise yarın akşam gelecek.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Cebit' e bu hafta sonu bende gidiyorum. Elime bugün bilet geçti. Gidelim görelim neler var neler yok inceleyelim :)

oksijudan

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Niye bizim burada böyle bir fuar yok yaaaa. :( >X<
Oynamıyom işte.. :)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bizim okul da stand açacaktı, taa Beylikdüzüne kim gidecek ramazan ramazan... ;(

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Jojoba dedi ki:
bizim okul da stand açacaktı, taa Beylikdüzüne kim gidecek ramazan ramazan... ;(

Jojo, pc başında oturmaktan kök salıcaksın yakında. :)

Ben olup bitenleri SDN'den takip ediyorum. Yavaş yavaş foto galeri başlamış zaten. Sevgili editörlerimiz size sesleniyorum bu fuarda bayanlara yönelik donanım ürünlerini yok mu? Biraz da bizi düşünün oralarda. (A)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
emelden dedi ki:
Jojoba dedi ki:

Jojo, pc başında oturmaktan kök salıcaksın yakında. :)

Ben olup bitenleri SDN'den takip ediyorum. Yavaş yavaş foto galeri başlamış zaten. Sevgili editörlerimiz size sesleniyorum bu fuarda bayanlara yönelik donanım ürünlerini yok mu? Biraz da bizi düşünün oralarda. (A)
öyle deme zaten gidip geliyorum okula geç saatte çıkıyorum ama uzak hakikaten :R

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ben gitmeyi düşünüyorum cumartesi günü. biletleri nereden bulabiliriz? ve ben istanbulu pek bilmiyorum fuar alanına Beşiktaş veya Mecidiyeköy den nasıl gidebilirim?

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Aslında windows media player le internet üzerinden canlı yayın yapılsa...

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Ftp sine gir pub klasöründe gizli bir wpl dosyası var.o işte

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ennteresan dedi ki:
arkadaşlar ben gitmeyi düşünüyorum cumartesi günü. biletleri nereden bulabiliriz? ve ben istanbulu pek bilmiyorum fuar alanına Beşiktaş veya Mecidiyeköy den nasıl gidebilirim?

Ulaşım bilgileri ;

İETT, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde 02–07 Ekim tarihleri arasında açık kalacak CeBIT Bilişim Eurasia fuarını ziyaret etmek isteyen İstanbullular için Avrupa ve Anadolu yakasında belirlenen noktalardan otobüs seferleri düzenliyor. Hafta içi saat başı, hafta sonu yarım saatte bir hareket edecek otobüslerin hareket noktaları Kadıköy, Taksim, Mecidiyeköy ve Bakırköy olarak belirlendi. Fuara gidişler Anadolu yakasından sabah 09.00’da, Avrupa yakasından 10.00’da başlayacak. Beylikdüzü’nden dönüş için son otobüsler 20.30’da hareket edecek. Fuara gitmek isteyen ziyaretçiler Anadolu yakasından üç, Avrupa yakasından iki tam bilet karşılığında Beylikdüzü’ne ulaşabilecek.

Otobüslerin hareket noktaları :

Kadıköy (Kumluk- Peron Alanı) , Taksim (AKM Önü) , Mecidiyeköy (Viyadük Altı) , Bakırköy (Özgürlük Meydanı)
kaynak

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Jojo'ya inanmayın derim. Akşam itiraf etti geçen sene fuara giderken kaybolmuş yolda. :D

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
100 adım ileri sonra bi çeşme bulacan orda çeşmenin kulbunun oldugu yone dogru 300 adım gıt aha orda :)

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Gelememenin üzüntüsü ile cayur cuyur yanmaktayım buralarda.Malum okul dersler yol falan ne yapalım seneye kısmet diyorum.