Cebit 2007'den Canlı Yayın

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Bilişimin kalbi bu hafta CeBIT 2007'de atıyor. SDN editörleri, gün boyunca fuardaki tüm gelişmeleri, yeni teknolojileri, ilginç ürünleri fotoğraf ve videolarla okurlara aktaracak.

Her yıl düzenlenen CeBIT 2007'nin bu yol da ilgiyle izleneceği tahmin ediliyor. 2 - 7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek, binlerce ziyaretçi ve yüzlerce katılımcı firmanın buluşacağı dev organizasyonda en yeni teknolojiler ve servisleriyle boy gösterecek olan firmalar, ziyaretçiler için bazı sürprizler de hazırladılar. Editörlerimiz, İstanbul'daki bu organizasyonda okurlarımıza sıcağı sıcağına bilgiler geçecek. Teknolojinin kalbinin attığı fuarı, basın bültenlerinden değil, editörlerimizin yorumları ve hiçbir yerde olmayan fotoğraf ve videolarla izleyin.

:: Geçen sene gidenlerin yorumlarını alalım.

Bilgi için: CeBIT
SDN – http://shiftdelete.net

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
geçen senede gidememiştim bu senede gidemiyecem, kapanış saatleri uymamıştı bana :S

amesfa

Dekan
Onursal Üye
Geçen sene gitmiştim çinlilerle bayaa muhabbet etmiştik adamlar herşeyin taklidini yapıp getirmişlerdi ama bu sene gidemiyicem hem bilet bulamadım hemde zamanım yok ee neyapalım bende burdan takip ederim

TeArS

Asistan
cebimde 4 tane davetiye duruyor pazar gidecem 3 firma katıldık bu sene bakalım hayırlısı ortam güzelmiş giden arkdaşlar öyle diyor. :)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Şimdi geldik fuardan. Berkin sağolsun bazı fotoğraflarımızı ana sayfadan vermiş. Yenileri de var.

Videolarımız ise yarın akşam gelecek.

chimera

Dekan
Onursal Üye
Cebit' e bu hafta sonu bende gidiyorum. Elime bugün bilet geçti. Gidelim görelim neler var neler yok inceleyelim :)

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
bizim okul da stand açacaktı, taa Beylikdüzüne kim gidecek ramazan ramazan... ;(

emelden

Dekan
Jojoba dedi ki:
bizim okul da stand açacaktı, taa Beylikdüzüne kim gidecek ramazan ramazan... ;(

Jojo, pc başında oturmaktan kök salıcaksın yakında. :)

Ben olup bitenleri SDN'den takip ediyorum. Yavaş yavaş foto galeri başlamış zaten. Sevgili editörlerimiz size sesleniyorum bu fuarda bayanlara yönelik donanım ürünlerini yok mu? Biraz da bizi düşünün oralarda. (A)

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
emelden dedi ki:
Jojoba dedi ki:

Jojo, pc başında oturmaktan kök salıcaksın yakında. :)

Ben olup bitenleri SDN'den takip ediyorum. Yavaş yavaş foto galeri başlamış zaten. Sevgili editörlerimiz size sesleniyorum bu fuarda bayanlara yönelik donanım ürünlerini yok mu? Biraz da bizi düşünün oralarda. (A)
öyle deme zaten gidip geliyorum okula geç saatte çıkıyorum ama uzak hakikaten :R

ennteresan

Asistan
arkadaşlar ben gitmeyi düşünüyorum cumartesi günü. biletleri nereden bulabiliriz? ve ben istanbulu pek bilmiyorum fuar alanına Beşiktaş veya Mecidiyeköy den nasıl gidebilirim?