Casper Via A3 Plus - Güncelleme Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

abaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Selamlar arkadaşlar,

Casper, Via A3 Plus modeline "Casper OTA" uygulaması üzerinden uygulama optimizasyonu özelliklerini içeren bir güncelleme yayınladı.

27 Kasım tarihinde bu güncellemeyi telefonuma yükledim. Şu an için arayüzde herhangi bir farklılıkla karşılaşmadım. Telefonu kullandıkça daha iyi bilgi elde edebileceğiz.

İyi eğlenceler

emirhntnz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu almayı düşünüyorum kesinlikla alma diyorlar telefondan memnunmusun ve huawei mate 20 lite mı caspermı

abaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
selam. ben telefondan beklediğim performansı alabiliyorum. ama kamerasını beğenmiyorum. kamera senin için önemliyse alma bence. nfc özelliği yok. huawei, samsung gibi markalarda olan hızlı şarj bu telefonda yok. hızlı şarja benzetilmeye çalışılan bir sistem var. tanıdık markalarda yazılım güncellemesi devamlı olurken bu markada yazılım güncellemesi neredeyse gelmiyor. telefon için aksesuar bulmakta çok zorlanıyorum. yurtdışında bu modele uygun bir aksesuar bulamadığımdan yurtiçinde bakmaya çalışıyorum ama onlarda ateş pahası.

kısacası; bir akıllı cihazın tüm özelliklerinden yararlanan biriysen eğer bu modeli alma. mi 8 modelini alacaktım ama tam telefon alacağım zaman aşırı zam geldiği için bu modele geçiş yaptım.

husem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
-Cihazda hızlı şarj olmadığı söylense de çok hızlı şarj oluyor
-Şarjı benim kullanımım da 2 gün gitti.
- Çok seri bir cihaz
-kutu içinden kılıf çıkıyor ayrıca kulaklık dönüştürücü de çıkıyor arkadaş aksesuar derken ne istiyor bilemedim
-güncelleme alacağını düşünmüyorum
-yapay zeka çok işe yarıyor
-kamerası çok çok iyi değil
bence bu fiyata alınabilecek çok güzel bir telefon.