Soru Casper Excalibur E600 masaüstü bilgisayar alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

abdullah_demir1634

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. İnternette gezinirken önüme Excalibur E600 masaüstü pc çıktı ve bu bilgisayar Bilgisayar Özelleştirme | Casper.com.tr linkteki özelleştirilmiş donanımında 3070 ti ve iyi bir işlemci seçildiğinde rakiplerinden daha avantajlı fiyata sahip gibi geldi bana . Ama her yerde "casper pişmanlıktır" gibi şeyler duyuyorum. içndeki parçalara baktığımda ise çoğunlukla güvenilir markalar var. Sizce bu bilgisayar alınır mı? Siz alır mıydınız? Bilgisayar önerisi istemiyorum sadece merakımdan soruyorum. bilgisyar model numarası :

Excalibur E600 - E60C.114F-B5P0X-0RD ( link attığım zaman tam olarak bu çıkmıyor)​

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Masaüstü için ne kadar bütçeniz var?

kurnaztilki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba, Casper Excalibur'un hem masaüstü hem laptop versiyonlarını keyifle 2 yıldır kullanıyorum. Size uygun doğru özelleştirmeyi yaptıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Şahsi deneyimim olmasa tavsiye etmezdim. Ayrıca fiyatlarının Monster'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Zaten parçaların hepsi msi, nvdia gibi bilinen markalar. Kendi ürettikleri kısım sadece kasa, kablolar vb.
Sizin yerinize kaliteli bilgisayar topluyorlar gibi düşünebilirsiniz.