Çarşı: Burak Yılmaz'ı İstemiyoruz!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
25
Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı, basında Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki söylentilere tepki gösterdi. Fikret Orman'ın "Burak Yılmaz'a sıcak bakarım" açıklamasının ardından bir bildiri yayınlayan Çarşı, "Burak Yılmaz'ı istemiyoruz! Midemizi bulandırmayın!" ifadelerini kullandı.


burak-yilmaz-5-3.jpg


Beijing Guoan’da forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz’ın Beşiktaş’a transfer olacağı söylentisi siyah-beyazlı taraftarları ayaklandırmaya yetti. TFF Olağan Mali Genel Kurulu’nun ardından basına konuşan Fikret Orman’ın, “Burak Yılmaz iyi bir Beşiktaşlı, babası da bizde forma giydi, bizde oynamasını da isterim. Ancak Burak hakkında Şenol Güneş ile bir şey konuşmadık” ifadeleri Beşiktaş’ın ünlü taraftar grubu Çarşı tarafından tepkiyle karşılandı.

Çarşı grubu Twitter hesabından yaptığı “N’oluyoruz?” başlıklı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


“Basında bir kaç gündür çıkan malum haberlerin maksadının, Beşiktaş taraftarının sabır sınırlarının ölçülmesinden ibaret olduğuna inanmak istiyoruz. Bizlere Süleyman Sebalar’dan, Vedat Okyarlar’dan, Baba Hakkılar’dan emanet olan bu arma, yalnızca o armayı taşıyacak şerefe ve karaktere sahip oyuncular tarafından temsil edilmelidir.

Beşiktaş, her zaman şampiyonluklar, başarılar kazanma şartıyla değil, her daim Şeref’iyle oynayıp Hakkı’yla kazanma ilkesiyle temsil edilir! Burak Yılmaz’ı istemiyoruz! Midemizi bulandırmayın!”

carsiburakyilmaz-300x239.jpg


Çarşı’dan Burak Yılmaz’a sert tepki
 
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
25
Burak bu saatten sonra pek icraat yapamaz. Haklılar
 

_X_

Profesör
Katılım
22 Ağustos 2013
Mesajlar
3,017
Reaksiyon puanı
1,544
Puanları
113
Haklı.
Futbol kariyeri 4 büyüklerle dolu olmasına karlın futbolu ve karakteri tartışılır.
Burak a alternatif yerli veya yabancı bir sürü oyuncu var.
Ben olsam değil beşiktaş kulübünün kapısından içeri girmesini yanından bile geçirmezdim.
Hakketten düşünülmesi bile mide bulandırıcı.
 
Üst