Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Beşiktaş'ın Trabzonspor'da forma giyen Burak Yılmaz ile her konuda anlaştığı iddia edildi..
beşiktaşa trabzon sporlu oyuncu.jpg
Milli futbolcu, bordo-mavili ekiple benservis sorununu çözmesi halinde Beşiktaş'a imza atacak..

Demba Ba, Mario Gomez, Vincent Aboubakar ve Cenk Tosun derken bu sezon özellikle Cenk'in ayrılışının ardından Beşiktaş forvet hattından bir türlü istediği verimi alamadı..

Sezon başında Burak Yılmaz ve Volkan Şen gibi isimleri kadrosunda görmek isteyen teknik direktör Şenol Güneş, taraftarın tepki göstermesi nedeniyle bu amacına ulaşamadı.. Yönetim transfer tercihlerini diğer futbolculardan yana kullandı..

Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu hücum hattındaki sorunu çözmek için harekete geçti.. Uzun zamandır gündemde olan Burak Yılmaz ile konuşan yöneticilerin yıldız golcü ile her konuda anlaştığı öne sürüldü..
burak yılmaz beşiktaşa transfer  oluyor.jpg
Burak Yılmaz, Trabzonspor ile olan sözleşmesini halledebilir ve bonservisini alabilirse yeniden Beşiktaş formasını giyecek..

Trabzonspor'un yeni yönetimi yüksek maaşlı futbolcularla yolların ayrılabileceği ifade etmiş ve Burak Yılmaz da yönetimle oturup konuşacağız diyerek şu ifadeleri kullanmıştı: "Transfer teklifleri alıyorum ama ukalalık olarak algılamasınlar, bazı şartlar burada bizim açımızdan yanlış yöne doğru gidiyor. Aklımda gitmek yok. Kulübümüzle oturup konuşacağız. Belki de bu sefer gitmek daha doğru kulübümüz için. Ama benim gönlüm Trabzonspor'da kalmaktan yana''.

Trabzonspor yönetiminin maaş giderlerini de düşünerek Burak Yılmaz'ın ayrılışında kolaylık sağlayacağı ifade ediliyor..

32 yaşındaki yıldız golcü 2006-2008 yıllarında formasını giydiği siyah-beyazlı kulübe tekrar dönmek için gün sayıyor..
Transferde en etkili ismin Şenol Güneş olduğu da belirtiliyor..
Kaynak:Fotomaç
Sizce Burak Yılmaz Beşiktaş'a transfer olacak mı? Yorumlarınızı bekliyorum.