Canon'dan Hepsi Bir Arada! - Canon Pixma MX700

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Canon tarafından sunulan Pixma serisi ürünlerden MX700 ev ve ofisler için çok uygun bir ürün. Ürünle ilgili tüm ayrıntılar bu videomuzda.

Canon tarafından sunulan Pixma MX700, ofis ve ev kullanımı için uygun bir çok işlevli yazıcı. Evde ne kadar faks çekme ihtiyacınız oluyor bilemeyiz ama geri kalan özellikleri, bu tür bir kullanım için de oldukça uygun.

Fotoğraf da Basıyor

Fotoğrafları bile başarılı biçimde basabilen ürün, aynı zamanda tarama ve yazma özelliklerini kullanarak size fotokopi özelliği de sağlıyor. Aynı zamanda ağ desteği bulunması, Pixma MX700'ün önemli yanlarından birisi. Ürünün fotoğraf basabilme yeteneği de videomuzda izleyecekleriniz arasında.

İzleyin

[sdntv]2009_02_11_canonpixma_mx700.mp4[/sdntv]

Canon Pixma MX700
Çok işlevli yazıcı

Özellikler: Mürekkep püskürtmeli yazıcı, faks, taryıcı ve fotokopi
Bağlantı: LAN, USB
Flash bellek desteği: PictBridge, CF, SD, MMC, MemoryStick, xD Picture card,
Mürekkep: 4 farklı mürekkep kartuşu, CMYK
Baskı hızı: 30 sayfa/dakika SB, 20 sayfa/dakika renkli, 10x15 fotoğraf 1 dakika (firma), tam sayfa grafik 36 saniye, 10x15 fotoğraf 40 saniye (test)

Üretici: Canon / Japonya
Güncel fiyatı öğrenmek ve ürünü satın almak için tıklayın.

SDN - http://shiftdelete.net

vacip42

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Güzel yazıcı ama fiyatı biraz tuzlu :)

zelenga

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
İyi hızlı yazıcı da fiyatı ev için fazla değil mi?

deathline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bide içinde gelen kartuşlar tam dolumu, yoksa bir takım yani 4 adet kartuş aldın mı 120 TL ediyor.Bide bu kartuşlar tahmini kaç sayfa basıyor oda önemli.

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
vallah ben yanarım yanarım orjinal kartuş fiyatlarına yanarım

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Değerli Dostlar,

Sadece yazıcı diyorsanız zaten bu ürün sizin için değil. Bu ürün tamamen farklı bir sınıfta, dolayısıyla ev-ofis çalışmıyorsanız bunun yerine daha farklı ve ekonomik ürünler tercih etmenizi öneririm.

Güzel günler dilerim.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
ben brother dcp-135c kullanıyorum kartuş tıkandı yok çip bozuldu derdi yok hava basıncı ile çalışıyor dolum yapamayanlar için kartuş fiyatlarıda çok iyi 4 tane kartuş var siyah mavi sarı kırmızı ve 400 sayfaya yakın çıktı alabiliyorsunuz ;) fotokopis seçenekleride çok geniş ayrıca print share sayesinde direk fotoğraf makinanızı bağlayarak çıktı alabiliyorsunuz ;)

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
evde kartuş dolumu da yapılabilir ama kullandığınız mürekkebin kalitesine bağlı olaraktan

jonjon

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
bende bugünlerde almayı düşünüyorum çok fonksiyonlu bi yazıcı , ben ev kullanıcısıyım yeğenlerim var okuyan onlar için falan gerekli oluyo , fotokopi,yazıcı,tarayıcı olarak bana marka ve model ne önerirsiniz ?