Canlı yayında Nurseli İdiz krizi!

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,729
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,155
Puanları
113
Yaş
38
nurseli-ildiz-606x320.jpeg

Kanal D’de yayınlanan magazin programı ‘Renkli Sayfalar’a pazartesi günü konuk olacağı açıklanan Nurseli İdiz, canlı yayına çıkmayınca ortalık karıştı.

Sunuculuğunu Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın yaptığı ‘Renkli Sayfalar’ programının bugün yayınlanan bölümünde çok ilginç bir olay yaşandı.

Pazartesi günü canlı yayına konuk olacağı açıklanan Nurseli İdiz’in, söz verdiği halde son anda bu kararından vazgeçtiği iddia edildi. İdiz’in, program ekibine küfür ederek tehditler savurduğu belirtildi.

Müge Dağıstanlı, “Canlı yayını canı istemediği için aksatmak kimsenin hakkı değil. Canlı yayını 3 saat kala iptal etmek kimsenin lüksü değil. Canı gelmek istemiyormuş, bir sürü bahane üretti. Hem bizi hem kendini zor duruma düşürüyor. Sabah geldiğinde hiç iyi değildi. ‘Programı zor duruma düşüreceğim’ dedi. O küfürleri size yakıştıramadım” iddiasını ortaya attı.

Ünlü tiyatrocu ve oyuncu ise şoke eden iddiaya sosyal medya üzerinden yanıt verdi. Makyaj odasında bırakılarak yayına çıkarılmadığını öne süren İdiz, “Beni canlı yayına çağırdılar. Şu anda ise yayına almak istemiyorlar” ifadelerini kullandı.
 
Üst