Peker Açıkalın Canlı Yayında Evlenme Teklifi Etti!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
32
PnJQD8.jpg


Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar’ın yeni bölümünde oldukça ilginç anlar yaşandı. Yeni bölüme konuk olarak gelen Peker Açıkalın, programda seyircilerden gelen soruları yanıtlarken özel hayatı ve iş yaşama ile ilgili samimi açıklamalar yaptı. Programın sonlarına doğru Peker Açıkalın'ın söylediği sözler ise adeta stüdyoda şok etkisi yarattı.

Evlenme Teklifi Etti!

Bugüne kadar hızlı aşk hayatıyla tanınan Peker Açıkalın, 4 kez evlenip boşanmasına rağmen bir erkek olduğunu söylemesi ve uzun zamandan beri Müge Dağıstanlı’ya karşı platonik bir aşk beslediğini söylemesi dikkat çekti. Yapılan bu açıklamaların ardından Müge Dağıstanlı oldukça şaşırırken program sonrasında neler yaşandığı oldukça merak ediliyor.

Henüz şu anda açıklamalar yapılmazken Peker Açıkalın'ın güzel sunucuyu Gülşen Yüksel'den açık bir şekilde istemesi ve aşkını canlı yayında milyonların önünde duyurması dikkatlerden kaçmadı. Peker Açıkalın ile Müge Dağıstanlı arasında bugüne kadar herhangi bir ilişki gündeme gelmezken Peker Açıkalın tarafından atılan bu adımın Müge Dağıstanlı tarafından ilgi görüp görmeyeceği bilinmiyor. Canlı yayında yaşanan olaylar sonrasında kısa süre içerisinde magazin dünyasının en çok konuşulan ismi Peker Açıkalın ve Müge Dağıstanlı olurken önümüzdeki günlerde bu ikilinin ilişki yaşayıp yaşamayacağı görülecek.
 
Üst