Call of Duty Eski Sürümde Kalması

paulay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Steam'da satın aldığım Call of Duty oyunumun neden Türkce yamayı başaramadığımı öğrendim sonunda. Versiyon sürümler uyuşmadığı icinmiş. Oyunun versiyonu 1.3 iken, Türkce yama v1.5. Satın aldığım oyunumun ayarlardan güncellemeleri acık ama eski sürümde hala. Bu sorunumu nasıl gidebilirim, lütfen yardımcı olur musunuz?

Ben satın aldıgım oyunumun güncel sürümlü olması istiyorum ama ayarlardan güncelleme acık oldugu halde oyunu ilk aldıgım gibi eski sürümle oynuyorum. Sorunumu yardım edecek biri lütfen.

paulay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Yardımcı olacak birileri yok mu böyle kaliteli bi forumda?:(

paulay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
benim anlatımımda mı problem var anlamadım kimseler bi yorumda dahi olsa yazmamış... konu başlıgım kaldırabilinir teşekkürler.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Dostum Call of Duty 1'den bahsediyorsun sanırım.Şuan 49TL olandan.Steam > Mağaza'dan girdiğimde "Türkçe desteklenmemektedir" yazıyor bu da demek ki Türkçe olması için yapacağın işlemler Steam'dan değil yani Steam'dan bağımsız oyunu "Korsan" diye tabir ettiğimiz şekilde indirip crack işlemini uygulayıp v1.5 Patch'ını yapmak.Her patch Steam'da olacak diye bir kaide yok ki zaten bazı Patchler de özellikle Steam'ın erişemediği özellikleri açmak için korsan olarak sunuluyor.Eğer ki bu patch Steam'da mevcut olsaydı otomatik güncelleme ile sıkıntısız günceller açardı ;)

paulay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Evet steam dan aldım birkaç seri ve sadece türkce yama kurmak istedim. patch da yanlış yama kurmak istemişim neyseki sorunu halletim, teşekkür ederim ilginize.

---- Mesajlar birleştirildi ----

konu kapatılabilinir ..

Son düzenleme: