• Redmi Note 10 Pro vs POCO X3 Pro!

    Teknolojik ürünlerin fiyatları yükselirken, akıllı telefon fiyatları da bundan oldukça fazla etkileniyor. Son zamanlarda telefon almak istiyorsanız bu video tam da size göre.

Haber Call Of Duty Warzone Kopyası Mobil Oyun Askıya Alındı?

Bu konuyu okuyanlar

CodM_SainttMstr

Öğrenci
Katılım
26 Şubat 2019
Mesajlar
48
Reaksiyon puanı
12
Puanları
8
Merhaba

Dün size Call Of Duty Warzone Kopyası Mobil Oyun? başlığı adı atlında bir konu açmıştım. O konuda oyunun Call Of Duty Warzone kopyası olduğundan bahsettik. Call Of Duty Mobile, MW, Warzone, Cold War, Reddit sayfalarında ve diğer topluluk kanallarında Combat Master Online FPS çok tepki topladı, ve ciddi oyunculara ulaşmayı başardı.

Böyle olunca Combat Master Online FPS Telif Hakkı Gereği Google Play dan kaldırıldı ve askıya alındı ayrıca App Store da sıkıntılar meydana geliyor. Bağışta bulunan ve oyun içi 400TL gibi bir miktardan paket satın alan oyuncular da tepkilerini Discord sunucusundan iletiyor. Geliştirici ekibin ise duyurusu şöyle oldu;

Ekran Görüntüsü 1
s1.PNG

| Herkese merhaba oyunun play store'da veya apple store'da olmamasına çok üzüldüm. yükleyenler için not al, hala oynayabilirsin, sahibiyle konuşmak ve ne olduğunu görmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum, bu yüzden lütfen oyunu bıraktığımızı veya yasaklandığımızı düşünmeyin

Ekran Görüntüsü 2
ss.PNG

| "Merhaba, evet, telif hakkı talebi nedeniyle Play Store askıya alındı ve temyiz mektubunu şu anda tamamlıyoruz. Şu anda taraflarla iletişim halinde olmamız iyi, bu yüzden umarım yakında tüm anlaşmazlıkları çözeceğiz."


-
Konuyu okuduğunuz için teşekkürler beğenmeyi unutmayın..
 

wittroc

Bravo-Tango-Seven-Two-Seven-Four
Yönetici
Moderatör
Katılım
15 Kasım 2020
Mesajlar
4,837
Çözümler
27
Reaksiyon puanı
7,889
Puanları
113
Yaş
18
Olması gereken bu. Umarım sadece mağazadan kaldırmakla yetinmemişlerdir.
 
Üst