Yardım çalışma alanına güvenmelimiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Mert Karaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Visual Stüdio Code kullanıyorum fakat çalışma alanına güven ve kısıtlı mod var çalışma alanına güvende kullansam virüs bulaşırmı bilgisayarıma

Şimdiden Teşekkürler!!

Adem Özipek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer açtığınız klasördeki kodları biliyorsanız/kendi yazdığınız kod ise güven diyebilirsiniz. Bu güvenlik amacıyla olan bir özellik. Kısıtlı modun amacı içerisinde güvenilmeyen bir kod var ise bunun çalışmasına engellemek için. Dışarıdan bir kod indirdiğinizde inceleyene kadar kısıtlı modda kalabilir.

Ahmet Mert Karaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Eğer açtığınız klasördeki kodları biliyorsanız/kendi yazdığınız kod ise güven diyebilirsiniz. Bu güvenlik amacıyla olan bir özellik. Kısıtlı modun amacı içerisinde güvenilmeyen bir kod var ise bunun çalışmasına engellemek için. Dışarıdan bir kod indirdiğinizde inceleyene kadar kısıtlı modda kalabilir.
Yani kodları internetten buluyorum ama videosunu ve oyunu gördüm kodlar uyuşuyor bir sıkıntı olur mı

Adem Özipek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Genelde bir sorun olmaz. Dediğim gibi güven demeden önce kodları inceleyip şüpheli bir kod varsa kaçınabilirsin.

Ahmet Mert Karaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Genelde bir sorun olmaz. Dediğim gibi güven demeden önce kodları inceleyip şüpheli bir kod varsa kaçınabilirsin.
Onları nereden anlayabilirim çok fazla bilmiyorum yeni başkadımda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide vs codedenasıl form oluşturabilirim

Son düzenleme:

Adem Özipek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tavsiyem udemy üzerinden puanı yüksek, yakın zamanda güncellenmiş bir eğitim alman. Başlangıç için ideal. Kendi kendine kodları yorumlayacak seviyeye gelirsin.

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,803
Form derken bir arayüzden mi bahsediyorsunuz??

Ahmet Mert Karaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12

Ekli dosyalar

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    51.3 KB · Görüntüleme: 38

Son mesajlar