Çalınan Steam Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

vbey05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar bir yaratık benim steam hesabımı çaldı mı banladı mı bir türlü anlamış değilim öncelikle olayı anlatayım (bu arada her kişi yabancıdır cümle çeviri ile konuşmaları gerçekleştirdim) Birisi beni ekledi ve kendisi benim onu rapor ettiğimi söyledi (buna 1.şahıs diyelim) bende geçen gün kuzenim oynayıp hata yapmıştır diye yanlışlıkla oldu dedim bir kişiye onun admin olduğunu ve kontrolden geçip yanlışlıkla olduğunu söylemesini istedi (o kişinin adının ss'i bende bulunmakta) ve bende o kişiyle iletişime geçtim (bu kişinin de hem mesaj hemde profil adı'nın ss'i bulunmakta) bana önce admin olduğunu kanıtlamaya çalıştı sanırım öncelikle bana bu videoyu attı : WhatsApp Video 2019-10-22 at 22.01.34 benim admin olduğu güveni arttı(buna 2.şahıs diyelim) sonra program #41245 adlı kişiyle(bu da 3.şahıs olsun ayrıca bu kişi ile takas yaparken dolandırıcı olabilir uyarısı çıkmıştı) takas yapıp tüm eşyalarımı vermem gerektiğini işlemden geçtikten sonra geri vereceklerini söylediler bende verdim hatta bunun ss'i : 2b75d6dc 66be 46fc a017 976558851cfe daha bir sürü para ile satın aldığım kozmetik ve silah vardı daha sonra steam hesabımı alıcağını söyledi ve steam guard'ı etkisiz hale getirtip e postamdan onay kodu alıp hesabı aldı ve discord'dan iletişme geçilmesi gerektiğini söyledi ve bana bir adres verdi bu arada 1. ve 2. şahıs ile geçen konuşmam : Screenshot 61
discorda geçtim artık eşyalardan sonra hesabı aldılar geri vermek şartıyla bende vermek zorundaydım çünkü attığı video ve yazı tipiyle zaten admin olduğu anlaşılırdı veya birkaç basit eklenti ... discord'da bu kişiyi ekledim ????? ™#1445 daha sonra 1 saat sabretmemi söyledi bende bekledim yaklaşık 1 saat 10 dk sonra mesaj yazdığım zaman ulaşılamıyor beni engellemişti başka bir discord hesabı açıp eklemeye çalıştım fakat adını vs. değiştirmiş geçen konuşma: Screenshot 62 BURAYA KADAR OLAYDI

ASIL ÖNEMLİ OLAN YER:
Hesabı nasıl geri alabilirim innial ile yatırmıştım innial bilgileri var ayrıca steam cüzdan kodu ile yatırdığım için bu hesap üzerinde kullandığım kodların hepsi bende var kişi benim hesabımı almaya çalıştığı zaman bana gelen e mail'de kişinin ip'si ve belirli kısmı gözüken değiştirdiği e posta geldi ve ayrıca telefon numaramı kaldırmış :
1571772455497.png
ayrıca topluluk pazarında aldığım sattığım ve oyun içi alışverişlerimin kanıtı var: 80798 a68c6760e48013ed7886ebe279490dc3

sizce bu hesabı alabilirmiyim yazı uzun oldu kusura bakmayın

Son düzenleme:

Whynot01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Selam arkadaşlar bir yaratık benim steam hesabımı çaldı mı banladı mı bir türlü anlamış değilim öncelikle olayı anlatayım (bu arada her kişi yabancıdır cümle çeviri ile konuşmaları gerçekleştirdim) Birisi beni ekledi ve kendisi benim onu rapor ettiğimi söyledi (buna 1.şahıs diyelim) bende geçen gün kuzenim oynayıp hata yapmıştır diye yanlışlıkla oldu dedim bir kişiye onun admin olduğunu ve kontrolden geçip yanlışlıkla olduğunu söylemesini istedi (o kişinin adının ss'i bende bulunmakta) ve bende o kişiyle iletişime geçtim (bu kişinin de hem mesaj hemde profil adı'nın ss'i bulunmakta) bana önce admin olduğunu kanıtlamaya çalıştı sanırım öncelikle bana bu videoyu attı : WhatsApp Video 2019-10-22 at 22.01.34 benim admin olduğu güveni arttı(buna 2.şahıs diyelim) sonra program #41245 adlı kişiyle(bu da 3.şahıs olsun ayrıca bu kişi ile takas yaparken dolandırıcı olabilir uyarısı çıkmıştı) takas yapıp tüm eşyalarımı vermem gerektiğini işlemden geçtikten sonra geri vereceklerini söylediler bende verdim hatta bunun ss'i : 2b75d6dc 66be 46fc a017 976558851cfe daha bir sürü para ile satın aldığım kozmetik ve silah vardı daha sonra steam hesabımı alıcağını söyledi ve steam guard'ı etkisiz hale getirtip e postamdan onay kodu alıp hesabı aldı ve discord'dan iletişme geçilmesi gerektiğini söyledi ve bana bir adres verdi bu arada 1. ve 2. şahıs ile geçen konuşmam : Screenshot 61
discorda geçtim artık eşyalardan sonra hesabı aldılar geri vermek şartıyla bende vermek zorundaydım çünkü attığı video ve yazı tipiyle zaten admin olduğu anlaşılırdı veya birkaç basit eklenti ... discord'da bu kişiyi ekledim ????? ™#1445 daha sonra 1 saat sabretmemi söyledi bende bekledim yaklaşık 1 saat 10 dk sonra mesaj yazdığım zaman ulaşılamıyor beni engellemişti başka bir discord hesabı açıp eklemeye çalıştım fakat adını vs. değiştirmiş geçen konuşma: Screenshot 62 BURAYA KADAR OLAYDI

ASIL ÖNEMLİ OLAN YER:
Hesabı nasıl geri alabilirim innial ile yatırmıştım innial bilgileri var ayrıca steam cüzdan kodu ile yatırdığım için bu hesap üzerinde kullandığım kodların hepsi bende var kişi benim hesabımı almaya çalıştığı zaman bana gelen e mail'de kişinin ip'si ve belirli kısmı gözüken değiştirdiği e posta geldi ve ayrıca telefon numaramı kaldırmış : Ekli dosyayı görüntüle 80658ayrıca topluluk pazarında aldığım sattığım ve oyun içi alışverişlerimin kanıtı var: 80798 a68c6760e48013ed7886ebe279490dc3

sizce bu hesabı alabilirmiyim yazı uzun oldu kusura bakmayın
Bende de aynısı oldu steam desteğe yaz istediği şeyleri ver gece 3 te şifresi değiştirilmiş bir halde e postama yolladılar steam in müşteri hizmetleri gayet iyidir.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Bende de aynısı oldu steam desteğe yaz istediği şeyleri ver gece 3 te şifresi değiştirilmiş bir halde e postama yolladılar steam in müşteri hizmetleri gayet iyidir.
Tabi doğrudur ama bunu ya ingilizcesi olan yada akıllı bir bıdık olup çeviriyi kullanmayı bilen birisi yapabilir yoksa bu kişilerlen uğraşmak zorunda kalırız;

1571856284436.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

peki nasıl alabilirim bir ticket yazdım cevap bekliyorum şuan
Sana gelecek olursak, steam destek sitesine git orda hesabım çalındı falan filan böyle araştır araştır böyle bize bir mesaj gönderin gibi bir kutucuk gelene kadar dene ben sana ingilizce bilen birisi olarak güzel bir e posta yazıyım sende onu o kutucuğa yapıştır sonrada yolla, o süreçte steam'den gelen bir mail olursa buraya yaz yada bana mesajlar kısmından yaz, otomatik mesaj bile olsa ama.

Sen niye yapmıyorsun diyecek olursan Turkcell Güvenli İnternet yüzünden ben Steam'e erişemiyorum.

vbey05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanında birkaç eşya gitti verirlermi vermeselerde sıkıntı yok şuan yazdım ilk e posta alanını ve birkaç ss verdim benim olduğumu kanıtlamak için
Tabi doğrudur ama bunu ya ingilizcesi olan yada akıllı bir bıdık olup çeviriyi kullanmayı bilen birisi yapabilir yoksa bu kişilerlen uğraşmak zorunda kalırız;

Ekli dosyayı görüntüle 80703
benim ingilizcem iyidir zaten emin olmak için de translate de kullandım yanlış kurduğum cümle olduğunu sanmam

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
benim ingilizcem iyidir zaten emin olmak için de translate de kullandım yanlış kurduğum cümle olduğunu sanmam
tamam hocam dediğim gibi steam desteğe gidin hesabım çalındı falan diyin oraları karıştırın kendi mesajınızı falan yazın sonra yollayın çözersiniz işi.

vbey05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hesabı geri aldım takas sonucu giden eşyaları nasıl geri alabilirim 50 liradan fazla vardı takas geçmişinde buldum Steam Community :: djaoidaiudvawidb bu kişi almış eşyalarımı
1572018308545.png

vbey05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steam desteğe
1572021900958.png

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Ne gibi bir yazı yazmalıyım
Hello,

I got my account, but all items in my inventory in that account was sent to a junk account(Which will send the items received sent to main account, to make the ban chance lower). I would like to get my items back.

Regards,
vatan_0555
Mesaj otomatik birleştirildi:

mceclip0.png

1. adım Discord uygulamasından geliştirici modunu açın.

mceclip0.png

2. Sizi dolandıran kişinin ID'sini kopyalayın ve bunu not alın.

New_Copy_Link.jpg

3. Sizi dolandıran kişiye mesaj attığınız yere girin orda sizi scamlediği bir mesajı seçin ve linkini kopyalayın ve not alın.

Not aldıklarınızı buraya yazın.

Son düzenleme:

vbey05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
#1445 635113963926978561