Çakma windows

umutuyar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar,
Bilgisayara çakma windows kurmak parçaların garantilerini götürür mü? Bildiğiniz gibi orjinal windows bile en az 600 liradan satılıyor, onun yerine bir ssd siz bir bilgisayara ssd alınabilir.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Sanmıyorum parçalara bir zarar gelmedikçe Windows'un bir etkisi olmaz.

Rebelle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hiçbir şekilde korsan ürün önermediğimi belirteyim önce. Korsan yazılımların donanım parçalarına bir etkisi olmaz. Bu yüzden garanti ile bir sorun yaşamazsın. Ama Windows gibi tüm fotoğraflarını, belgelerini, kişisel dosyalarını emanet ettiğin bir şeyi korsan olarak kullanmak sana büyük sorunlar yaşatır. Yarın öbür gün fotoğraflarım çalındı, yok belgelerime erişim sağlayamıyorum gibi sorunlarla uğraşır durursun. Çok uygun fiyata orijinal Windows satın alabilirsin.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
çakma ile uğraşacağına Peppermint ile kullan hem SD kartla HDD kullanmadan performanslı kullanırsın...

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555

burdan indir, seç beğen :) SORUN OLMAZ... Ama modifiye windowsları önermiyorum, burdakiler orjinalliğini korumuş kalıplar. Hep burdan indirip kurdum, performans açısından hiç bir sorun yaşamadım, çökme de olmadı.

Önceden win7 lisanslı bilgisayar almıştım ve o dvd ile kurduğum windowsda bile onlarca sorun yaşamıştım... Ondan sonra bir daha para verip almam dedim :)