Büyük saldırı yapmıştım

muse

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ismini veremeyeceğim şu an çok etkin olduğum bir forumda, ilk üye olduğumda arkadaşımıda sonradan üye yapmıştım. ikimiz forumda güzel vakit geçiriyorduk ama bir üye ile ters düşmüştük sonra çocuğa hakaret ettik cevap verince bir arkadaşım bir ben küfür ettik onu savunmaya çalıştılar onlara da küfür ettik.
daha sonra yeni üyelik açtım aynı forumda gıcık olduğumuz 3 kişiye daha küfür etmekle kalmadık küfürle ilgili konu ve anketler açtık
ilkinde banlanmıştım arkadaşımı banlayamamışlardı(aynı profille fakat isim değişikliğiyle devam ediyor) sonra ikinci profilleri kendimiz sildik
üçüncüye de profil açıp yine mevcut üyeye konu açtık ;D
sonra modlar yeter artık, dikkat diye konu açtılar ve üyelik alımını bir ay durdurdular.
sonunda ben yine üye oldum. benim ve arkadaşımın kim olduğunu bilmiyorlar ama biz biliyoruz ;D ;D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
:D ne kıl heriflersiniz yahuu :) yakısıomu senin gibi adama :)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
sizde formun altını üstüne getirmişsiniz bari oldu olacak hack yapsaydınızda tam olsaydı :} ^^

muse

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu yaptğımdan hiç mutluluk duymuyorum %( ilk kayıt olduğum forumdu, artık hiç bir yerde yapmıyorum yapılmaz zaten ^^

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
yapmada zaten anlamsız ve hoş değil ^^

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Sen şimdi böyle bir itirafta bulundun ama içimden bir ses seni çok yakından takip etmem gerektiğini söylüyor. (A)

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hakkaten büyük saldırı.İnşallah bidaha olmaz. ;)

dnzz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yapmadıgım ıs degıl yanı. ama buyuduk artık :)

Blue.Silk

Profesör
Reaksiyon puanı
2
chimera dedi ki:
Sen şimdi böyle bir itirafta bulundun ama içimden bir ses seni çok yakından takip etmem gerektiğini söylüyor. (A)

evet chim yakın takibe al bunu :^)

muse

Asistan
Reaksiyon puanı
0
itiraf ediyorum geçen hafta banladığınız kişi vardı ya o benim ;D takibe gerek yok kısmetse bu forumda kalıcı olacağım ^^

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Benimde 11 tane üyeliğim var forumda kendi konuma ard arda msglar atıyorum hep en başa çıksın diye :) Hatta bazen karıştırıp kriptografı öveceğim yere yazdığım kullanıcı ismini övüyorum karışıyor yani arada ama ne yapayım popüler olma çabası kanımda var...

Benim itiraf edebileceğim şey,tam 3 ay itiraf(dot)com adresine itiraf attım hatta ne uydurmalar ne espriler yazdım 1 tanesi bile yayınlanmadı.En sonunda itiraf edeceğim birşey kalmadı gibisinden birşey yazdım ve azda sitem kattım gönderdim onu yayınladılar.Küstüm o günden sonra :) Etmiyorum artık itiraf falan kalsın içimde...

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Kendini hit yapma çabasının bu kadarı :D Kripto çok zekisin :p

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
rep sistemi olsa 5 hesap ta bırakıp onları doçent yapıp kendi kendime rep basma amacım vardı ama malesef rep sistemi yok.(Sanal aleme adesele ile başlayan biri olarak daha 1 kez rep bile atmadığımıda belirtmek isterim) :)

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ben de mi denesem ne çok güzel bir yöntemmiş? :D :#

Çoğu kişiye ilham kaynağı oldun Kripto :p

muse

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hey burası benim itirafım :p

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
yaw gerçekten başka işiniz yokmuda bu gibi saçmalıklarla ugraşıyorsunuz :mad: :^) :^)

Tony Montana

Asistan
Reaksiyon puanı
0
muse dedi ki:
ismini veremeyeceğim şu an çok etkin olduğum bir forumda, ilk üye olduğumda arkadaşımıda sonradan üye yapmıştım. ikimiz forumda güzel vakit geçiriyorduk ama bir üye ile ters düşmüştük sonra çocuğa hakaret ettik cevap verince bir arkadaşım bir ben küfür ettik onu savunmaya çalıştılar onlara da küfür ettik.
daha sonra yeni üyelik açtım aynı forumda gıcık olduğumuz 3 kişiye daha küfür etmekle kalmadık küfürle ilgili konu ve anketler açtık
ilkinde banlanmıştım arkadaşımı banlayamamışlardı(aynı profille fakat isim değişikliğiyle devam ediyor) sonra ikinci profilleri kendimiz sildik
üçüncüye de profil açıp yine mevcut üyeye konu açtık ;D
sonra modlar yeter artık, dikkat diye konu açtılar ve üyelik alımını bir ay durdurdular.
sonunda ben yine üye oldum. benim ve arkadaşımın kim olduğunu bilmiyorlar ama biz biliyoruz ;D ;D
Bu arkadaşı ben oluyorum şahsen :*

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
aferin aferin ben de htt ye öyle yaptıydım :D

özel.üye

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu dediğin adres ( gerçi banlısın şuan da ama yine üyelik alıp gelirsin diye soracağım :D ) eskiyeniklasor...com gibi bir sitemiydi? Merak ettim de...

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
evet benim de o site değil canım

şu konuyu silsek yönetici büyüklerim ;)