Büyük saldırı yapmıştım

muse

Asistan
15 Şubat 2008
485
0
0
ismini veremeyeceğim şu an çok etkin olduğum bir forumda, ilk üye olduğumda arkadaşımıda sonradan üye yapmıştım. ikimiz forumda güzel vakit geçiriyorduk ama bir üye ile ters düşmüştük sonra çocuğa hakaret ettik cevap verince bir arkadaşım bir ben küfür ettik onu savunmaya çalıştılar onlara da küfür ettik.
daha sonra yeni üyelik açtım aynı forumda gıcık olduğumuz 3 kişiye daha küfür etmekle kalmadık küfürle ilgili konu ve anketler açtık
ilkinde banlanmıştım arkadaşımı banlayamamışlardı(aynı profille fakat isim değişikliğiyle devam ediyor) sonra ikinci profilleri kendimiz sildik
üçüncüye de profil açıp yine mevcut üyeye konu açtık ;D
sonra modlar yeter artık, dikkat diye konu açtılar ve üyelik alımını bir ay durdurdular.
sonunda ben yine üye oldum. benim ve arkadaşımın kim olduğunu bilmiyorlar ama biz biliyoruz ;D ;D

muse

Asistan
15 Şubat 2008
485
0
0
bu yaptğımdan hiç mutluluk duymuyorum %( ilk kayıt olduğum forumdu, artık hiç bir yerde yapmıyorum yapılmaz zaten ^^

chimera

Dekan
Emektar
24 Kasım 2006
8,773
574
0
Sen şimdi böyle bir itirafta bulundun ama içimden bir ses seni çok yakından takip etmem gerektiğini söylüyor. (A)

muse

Asistan
15 Şubat 2008
485
0
0
itiraf ediyorum geçen hafta banladığınız kişi vardı ya o benim ;D takibe gerek yok kısmetse bu forumda kalıcı olacağım ^^

Kriptograf

Profesör
18 Mayıs 2007
1,688
0
0
Benimde 11 tane üyeliğim var forumda kendi konuma ard arda msglar atıyorum hep en başa çıksın diye :) Hatta bazen karıştırıp kriptografı öveceğim yere yazdığım kullanıcı ismini övüyorum karışıyor yani arada ama ne yapayım popüler olma çabası kanımda var...

Benim itiraf edebileceğim şey,tam 3 ay itiraf(dot)com adresine itiraf attım hatta ne uydurmalar ne espriler yazdım 1 tanesi bile yayınlanmadı.En sonunda itiraf edeceğim birşey kalmadı gibisinden birşey yazdım ve azda sitem kattım gönderdim onu yayınladılar.Küstüm o günden sonra :) Etmiyorum artık itiraf falan kalsın içimde...

Kriptograf

Profesör
18 Mayıs 2007
1,688
0
0
rep sistemi olsa 5 hesap ta bırakıp onları doçent yapıp kendi kendime rep basma amacım vardı ama malesef rep sistemi yok.(Sanal aleme adesele ile başlayan biri olarak daha 1 kez rep bile atmadığımıda belirtmek isterim) :)

iol99

Profesör
4 Şubat 2007
2,850
6
0
Ben de mi denesem ne çok güzel bir yöntemmiş? :D :#

Çoğu kişiye ilham kaynağı oldun Kripto :p

Tony Montana

Asistan
22 Şubat 2008
212
0
0
muse dedi ki:
ismini veremeyeceğim şu an çok etkin olduğum bir forumda, ilk üye olduğumda arkadaşımıda sonradan üye yapmıştım. ikimiz forumda güzel vakit geçiriyorduk ama bir üye ile ters düşmüştük sonra çocuğa hakaret ettik cevap verince bir arkadaşım bir ben küfür ettik onu savunmaya çalıştılar onlara da küfür ettik.
daha sonra yeni üyelik açtım aynı forumda gıcık olduğumuz 3 kişiye daha küfür etmekle kalmadık küfürle ilgili konu ve anketler açtık
ilkinde banlanmıştım arkadaşımı banlayamamışlardı(aynı profille fakat isim değişikliğiyle devam ediyor) sonra ikinci profilleri kendimiz sildik
üçüncüye de profil açıp yine mevcut üyeye konu açtık ;D
sonra modlar yeter artık, dikkat diye konu açtılar ve üyelik alımını bir ay durdurdular.
sonunda ben yine üye oldum. benim ve arkadaşımın kim olduğunu bilmiyorlar ama biz biliyoruz ;D ;D
Bu arkadaşı ben oluyorum şahsen :*

özel.üye

Asistan
25 Eylül 2007
328
4
18
Bu dediğin adres ( gerçi banlısın şuan da ama yine üyelik alıp gelirsin diye soracağım :D ) eskiyeniklasor...com gibi bir sitemiydi? Merak ettim de...