Bursaspor - Galatasaray zirvesi

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Kuruçeşme açıklarındaki Suada, dün akşam saatlerinde önemli bir transfer görüşmesine tanıklık etti...
Adnan Sezgin'in de katıldığı toplantıda Adnan Polat, İbrahim Yazıcı'dan Sercan Yıldırım ile Volkan Şen'e karşılık Servet artı bir miktar para teklif etti. Bursa Başkanı, "Tatmin edici bir rakamla gelirseniz düşünürüz" karşılığını verdi. G.Saray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, saatler 19.30'u gösterirken Kuruçeşme'de buluştu. Ayrı ayrı arabalardan inen üçlü, daha sonra tekneye yöneldiler.

Bu sırada Hürriyet muhabiri Cenker Tezel'in fark edilmesi üzerine korumalar harekete geçti. Fotoğraf makinesindeki görüntülerin sildirilmesinden sonra üçlü, tekneye binip Suada'ya geçip görüşmeye başladılar. Zirvenin detayları daha sonra ortaya çıktı.
Onları herkes istiyor
Polat ve Sezgin, Bursaspor Başkanı'na Sercan Yıldırım ve Volkan Şen'le ilgilendiklerini ve bu oyuncuları transfer etmek istediklerini söyler.
İbrahim Yazıcı ise şu karşılığı verir:

"Bu iki oyuncumuzu herkes istiyor. Hem yurt içinden, hem de yurt dışından talep var. Satarsak sonra ne derler? Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceğiz. Ben ikisini de bırakmak istemiyorum. Ancak beni tatmin edecek bir rakamla gelirseniz o zaman düşünürüz."
Fiyatı ben belirlerim
Yazıcı'nın bu sözleri üzerine, Polat ile Sezgin, konuyu Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın istediği Servet Çetin'e getirip, takas önerisinde bulunur. Üzerine de bir miktar para önerirler.
Ancak, Bursaspor Başkanı'nın tavrı nettir. Taviz vermez ve şu karşılığı verir; "Bana takasla gelmeyin. Fiyatı ben belirlerim. Eğer o istediğimiz parayı verirseniz bu iki oyuncunun transferine onay verebilirim."
G.Saray Başkanı Adnan Polat, Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve Bursa Başkanı İbrahim Yazıcı dün saat 19.30 civarında Kuruçeşme'ye geldiler.

Üçlü, tekneye binecekleri sırada Hürriyet muhabiri Cenker Tezel'i fark ettiler. Korumalar Tezel'in makinesindeki fotoğrafları sildikten sonra Polat, Sezgin ve Yazıcı tekneye bindiler.

Kaynak

Böyle bir buluşma var ama haberin tamamına yakını büyük ihtimalle yalan.
Sadece Sercan için bir görüşme varmış sanırım

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Bu sene onları satar daha iyilerini almama gibi bir hata yaparlarsa seneye bu şampiyonluğun bi anlamı kalmaz,bence kadroyu koruyarak üzerine takviye yapmalılar...

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Zaten astronomik bi rakam vermezlerse satcaklarını düşünmüyorum.
Yoksa o adamların yeri kolay kolay dolmaz

La Edri

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sercan ve volkan için servet ve bi miktar para...

gs kendini çok uyanık zannediyor :)

oldu birde ipek ile ivankov u da isteseydiler tam olsun...

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bildiğim kadaryla Volkan'ın Bursa dan ayrlma gibi bir niyeti yok ama sercan şüpheli

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
haber saçma bence GS forvet almayacak aldı zaten, Volkan şen ve ozan ipek olabilir belki. Ozan ipek henüz GS de FB de oynayacak tecrübede değil bence en az 1 yıl daha kalmalı takımında ama Volkan olabilir. ama iki futbolcuda GS nin aradığı futbolcular değil... GS ortasahaya adam arıyor önceliği bu.

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İkiside şampiyonlar liginde oynamak istiyorlar.
Gelmezler.