Burcu Çetinkaya, Toyota GT86 ile Alişan'ı korkuttu.

rq7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burcu ablamız küçük bir şov yapmış ama Alişan iyi korkmuş.

[video=youtube;-d-vtE8-HMI]http://www.youtube.com/watch?v=-d-vtE8-HMI[/video]

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu Burcu denen kendini gerçekten rallici sanan şahsiyete, kıl oluyorum.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Yaptığı hareketi çoğu kişi daha iyi şekilde yapıyordur. Tabi bayan genelinde durum nasıl bilmiyorum.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kadının bu alanda başarıları ortada, şahsen sevmiyor olabilirsin. Ancak "kendini rallici sanan" da ne demek oluyor.

Başarı mı bunlar? Türkiye'de gerçekten kaç tane iyi rallici var sence?

Başarılı olduğunu düşünmüyorum, yeteneklide değil. Yaptığı drift gösterilerine de gelince, şahin ve doğan ile apaçilerde yapıyor onları.

enable

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Başarı mı bunlar? Türkiye'de gerçekten kaç tane iyi rallici var sence?

Başarılı olduğunu düşünmüyorum, yeteneklide değil. Yaptığı drift gösterilerine de gelince, şahin ve doğan ile apaçilerde yapıyor onları.

Başarı nasıl olur o zaman kardeşim. Hoop birileri gelecek sihirli değneyi dokunduracak mükemmel rallici olacaksın. Öyle olmuyor malesef.
Hem kendin söylüyorsun işte "Türkiye'de gerçekten kaç tane iyi rallici var sence?" e fırsat vermiyorsunuz ki iyi olsunlar hep taşla hep taşla.
e tabi ki video da yaptığı drifti yapacak çok insan var bu ülkede ona laf yok, o zaman o şahin ve doğan cılar katılsın ralli turnuvalarına da gurur kaynamız olsun.

Her neyse bu benim şahsi fikrim, katılmassın laf yok ;)

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ralliye katılmak çok mu kolay da katılsınlar görelim deniyor?

Reaksiyon puanı
16,118
Burcu Çetinkaya şampiyon olmuş ralli pilotu hemde çok iyi bir insan melek gibi bir kişidir.

Reaksiyon puanı
2
Merhaba, Burcu hanimi sahsen cogumuz yakindan tanimiyoruz. Ancak ülkemiz adina alinan her basari takdir edilmeli ve sporcularimiz hatali olsa dair, sonuna kadar bizler tarafindan desteklenmelidir.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Apaçilerle şu kadını bir tuttunuz ya harbi bir naneden çaktığınız yok. Kıçı kırık şahinle 0 çizmek var güçlü bir spor araba ile ki kontrolü daha zordur 0 çizmek var ki bahsettiğiniz kişi sizin asla olamayacağınız kadar iyi bir şöför. Desteğin çok az olduğu bir kulvarda çabalayarak bir yerlere gelmiş insanlara söylenen boş sözler anca kervanın daha da yürümesine olanak sağlar. Bir arkadaşın da dediği gibi madem kendini rallici sanıyor bu kadın git sen ol seni destekleyelim ama merak etme sen rallici olsan hatta iyide olsan bu işte senin gibi üç beş kişi çıkar seninde arkandan konuşurlar.

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Apaçilerle şu kadını bir tuttunuz ya harbi bir naneden çaktığınız yok. Kıçı kırık şahinle 0 çizmek var güçlü bir spor araba ile ki kontrolü daha zordur 0 çizmek var ki bahsettiğiniz kişi sizin asla olamayacağınız kadar iyi bir şöför. Desteğin çok az olduğu bir kulvarda çabalayarak bir yerlere gelmiş insanlara söylenen boş sözler anca kervanın daha da yürümesine olanak sağlar. Bir arkadaşın da dediği gibi madem kendini rallici sanıyor bu kadın git sen ol seni destekleyelim ama merak etme sen rallici olsan hatta iyide olsan bu işte senin gibi üç beş kişi çıkar seninde arkandan konuşurlar.

büyük bir atasözü der ki; Burası Türkiye....

passkeys

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu kaydırma işi nasıl yapılıyor. bende albea var bunu yapma şansım var mı sizce ?

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Bence çok başarılı kendisi ralli pistinin rock roll'udur

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Geçmiş kariyerini az çok biliyorum ancak yine de [MENTION=269996]Liweru[/MENTION] ya katılıyorum ben de sevmem kendilerini. Alişan'ı da sevmem :D ben niye izledim bu videoyu yav :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
profesyonel rallici olabilir ama bu tam bi amatör işi olmuş

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Adam doğru düzgün araba kullanan çok bayan tanımışki herhalde ralli yapanını beğenmiyor:)

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bazı arkadaşlar beni anlamamış, sizler herhalde ''ralli, rallici, drift'' nedir bilmiyorsunuz.

Yaptığı basit hareketler ile, amatör olduğunu belli ediyor.

Ve başarıları ise, sadece Türkiye'de birincilikleri var. Ülkemiz'de rallinin popüler olmadığı, ve düzgün bir rallicimizn olmadığı da bilinmekte.

Ralli'de gerçek başarı, WRC, GRC, X-Games ya da dünyaca ünlü popüler ralli yarışlarında başarısı olması gerekiyor.

Katılsın izleyelim, o kadar sponsoru destekçisi var. Birçok, tv kanalındaki programlarına da katılmakta.

Kimse kusura bakmasın da, ben böyle uyduruk gösteriler yapıp ülkemizde basit ralli turnuvalarında birincilik kazanıp ya da şampiyon olsa bile ona rallici demem.

Gerçek rallici, WRC ya da GRC'de belli olur! :yes: