Geforce Now kötü görüntü kalitesi

Bu konuyu okuyanlar

overlord3336666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gençler merhaba, GeForce Now ile alakalı bir sıkıntım var cevaplarsanız sevinirim.
Assassin's Creed oyunları, Witcher 3, Watch Dogs 1-2 Legion gibi oyunları oynarken görüntü çok çamurlu oluyor, manzaraların tadını çıkaramıyorum sanki 1080p gibi değil de 760p görüntü alıyormuş gibi hissediyorum kör oluyorum bakarken, detaylar insan gözünün seçemeyeceği kadar bozuk oluyor özellikle çalılık alanlara girince, herkeste mi böyle diye düşünüp YouTube'dan videolar izledim ama benden çok daha iyi görüntü kalitesi alıyorlar örnek olarak bu videoyu bırakıyorum (https://www.youtube.com/watch?v=Iu8O0Cvks_Q...) internetim 50 Mbps net Speedtest'i yapınca 48 çıkıyor, bunu 100e yükselteceğim yakında stabil 50 Mbps alabileyim diye bu sorunumu çözer mi yoksa başka bir şey yapmam gerekiyor mu videodaki gibi görüntü kalitesi alabilmek için? Her türlü ayarı yaptım ama yine de iyi bir görüntü alamadım, teşekkürler.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Premium abonelik satın aldınız mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer Basic planını seçtiyseniz size 760P görüntü kalitesi sunar Premium Planda 1080P oynama imkanınız var.

overlord3336666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Premium abonelik satın aldınız mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer Basic planını seçtiyseniz size 760P görüntü kalitesi sunar Premium Planda 1080P oynama imkanınız var.
Türkiye serverındayım beta koduyla girdim yani evet premiumum

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Eğer sorunun geforce now kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız onlara bildirmeniz gerekir mutlaka.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bende de görüntü kalitesi arada düşüyor. Ama sağda uyarı veriyor internet bağlantınız stabil değil diye.
İnternet ile ilgili olma olasılığı da var.