Burada tanışılıyormuş öyle söylediler :)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu da tangalılardan olmasın ! höyyy :D

LeoMessi1037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hoş geldin arkadaşım hangi ilçe bende devrekaniliyim.
Merkez'den dostum :)

Hoş geldin Koray. Sınava girmeden önce buraya takılma bence. Bağımlılık yapıyor çünkü derslerini aksatırsın :)
Ders zamanı ders eğlence zamanı eğlence felsefesine sahip bir kişiliğim o yüzden problem yok hocam :D

Hoş geldin. Erken yaşta burayı keşfetmen iyi olmuş,bu sdn insana yararlı çok şey katar.
:) biraz garip oldu galiba..sanki tarikata üye olmuşta bende lider olarak karşılıyom :S
Bakalım hocam umarım güzel zamanlarım geçer üye olduğum sayılır forumlardan burası,1-2 gün gezdim samimiyet hoşuma gitti :)

böyle konu açanlar genelde şüpheli tipler oluyor. bir süre sonra banı yiyorlar. :D umarım senin sonun da öyle olmaz. :)

hoş geldin bu arada. :)
Aklı başında birisiyim Allah'a şükür,bana saygısızlık yapılmadığı zaman benden yana da sıkıntı olmaz :D
Bu da tangalılardan olmasın ! höyyy :D
Hayır,onlar her kimse onlardan değilim :D

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hoşgeldin.
Hemen bir robot resim çıkarıyorum :D

72lh0.jpg

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Herkese merhaba.Ben Koray,18 yaşındayım Kastamonu doğumluyum ve burada yaşıyorum.Şehrin A2 takımında futbol oynuyorum onun dışında 2013 YGS&LYS hazırlanıyorum.Çok geniş bir arkadaş çevrem var herkes cana yakın,sempatik ve espirili olduğumu söyler.1,76 boyunda 63 kiloyum.Ela gözlüyüm,kahverengi gibisinden bir saç rengim ve esmere yakın bir tenim var.Kıvırcık sayılırım -aşırı dalgalı- falan fistan.Forumu yeni keşfettim -evet mağaradan yeni çıktım :D- hoşuma gitti ve aranıza katıldım sınav hazırlığından fazla takılamasam da arada buralarda olurum,tekrardan merhabaaaa

hacı izdivaç programina girer gibi :D hoşşgeldinnn