Burada tanışılıyormuş öyle söylediler :)

LeoMessi1037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba.Ben Koray,18 yaşındayım Kastamonu doğumluyum ve burada yaşıyorum.Şehrin A2 takımında futbol oynuyorum onun dışında 2013 YGS&LYS hazırlanıyorum.Çok geniş bir arkadaş çevrem var herkes cana yakın,sempatik ve espirili olduğumu söyler.1,76 boyunda 63 kiloyum.Ela gözlüyüm,kahverengi gibisinden bir saç rengim ve esmere yakın bir tenim var.Kıvırcık sayılırım -aşırı dalgalı- falan fistan.Forumu yeni keşfettim -evet mağaradan yeni çıktım :D- hoşuma gitti ve aranıza katıldım sınav hazırlığından fazla takılamasam da arada buralarda olurum,tekrardan merhabaaaa

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Seni kandırmışlar, biz burada yeni gelenleri dövüyoruz ya da banlıyoruz :devil2:

Hoş geldin :)

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Dikkat et mod çıkabülü :p

Hoş geldin.

LeoMessi1037

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hoşbulduk teşekkür ederim :)
Seni kandırmışlar, biz burada yeni gelenleri dövüyoruz ya da banlıyoruz :devil2:

Hoş geldin :)
Teşekkürler dostum :)

Hoşbulduk,teşekkürler :)

Dikkat et mod çıkabülü :p

Hoş geldin.
Ahahaha hoşbulduk :D

Teşekkür ederim

Hoşbulduk,teşekkürler :)

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
eksik kalmayalım .. :) hoş geldiniz sdn ailesine

forumstar

Asistan
Reaksiyon puanı
2
EK İŞ İNTERNETTEN AKIL KAZANMAK EK BILGI

arkadaşlar gerçekten akil kazanmak istiyorsanız deneyin derim linki tıklayın sayfayı inceleyin
aklınıza yatarsa mod başvurusu formunu doldurursunuz zaten görevli arkadaşlar size ulaşıp ayrıca detaylı bilgiyi pm den verecekdir....

pişman olmayacaksınız herşey göz önunde sayfayı dıkkatlıce ınceleyin diğer sistemlerden farkımıza bakın kararı siz verin

Saka Saka
REKLAM YOK
su reklamlardan biktim, bi kac yeri degistirdim, maksat muhabbet olsun :)

Bu arada HOS GELDIN! ;)

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hoş geldin arkadaşım hangi ilçe bende devrekaniliyim.

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hoş geldin Koray. Sınava girmeden önce buraya takılma bence. Bağımlılık yapıyor çünkü derslerini aksatırsın :)

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hoş geldin. Erken yaşta burayı keşfetmen iyi olmuş,bu sdn insana yararlı çok şey katar.
:) biraz garip oldu galiba..sanki tarikata üye olmuşta bende lider olarak karşılıyom :S

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
böyle konu açanlar genelde şüpheli tipler oluyor. bir süre sonra banı yiyorlar. :D umarım senin sonun da öyle olmaz. :)

hoş geldin bu arada. :)