Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Üniversite adaylarının katıldığı Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) bugün yapılan sosyal bilimler oturumu ile başladı.
  • 1
    ,a0J2RpR4SkKBXiOYT24dbg.jpg

Üniversite adaylarının katıldığı Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) bugün yapılan sosyal bilimler oturumu ile başladı.
  • 2
    ,fjRR4UDsXU6vgjigq8HsXw.jpg

lk gün yapılan oturumda sınava girecek olanlar, sınav giriş belgesi ve kimliklerini görevlilere göstererek içeri giriş yaptı.
  • 3
    ,16RAA2kCnkCtMGgczgHrFQ.jpg

Adaylar, sınavdan 15 dakika önce salonda bulunulması zorunluluğu dolayısıyla koşuşturmaca yaşadı.

• 4
    ,trWx7oRMIkmum3lIkguFtQ.jpg

Sınav öncesi heyecanlı olduğu gözlenen bazı adayları aileleri sakinleştirmeye çalıştı.
  • 5
    ,ULt0h1zFuUOCD0ZQ-VdzXQ.jpg

Bazı adaylar, son anda sınava girmeyi başarırken, 7 kişi, 09.45'ten sonra geldikleri için, sınava alınmadı. Büyük üzüntü yaşayan adaylar, sınava giremeden buradan ayrılmak zorunda kaldı.
  • 6
    ,Im-J1QUkC0-p3tAe5ZnWeQ.jpg

Sınava alınmayan adaylardan Süleyman Karatuğ, sınavın yapılacağı binaya bir dakika geç geldiği için görevliler tarafından içeri alınmadığını söyledi. Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde okuduğunu söyleyen Karatuğ, "Nüfus cüzdanımı unutmuşum. Tekrar geri döndüm. Öyle bir aksaklık olduğu için geç kaldım" dedi.
  • 7
    ,od5JSiDYaEG-eu9J3kbLFQ.jpg

• 8
    ,kzJ0rRk1fEWftfDiUQ00yA.jpg

• 9
    ,mg5O7GRJWUWQRe3RV6y5TQ.jpg

• 10
    ,GF94j6WRs0iE5VvBU23HnA.jpg

• 11
    ,QEpbPr6MaEiM2vT2qk_hBw.jpg

Kaynak

Midoss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mezun olduğumuz için gelen yaşlılık hissi de cabası :(

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Mezun olduğumuz için gelen yaşlılık hissi de cabası :(

İnanın çok trajik görüntüler muhabbetler elden birşey gelmemesi insanı kahrediyor.
Böylesi bir durumla karşılaşmadım lakin sınav tarihi değişikliği yüzünden az çenemden çekmedi ösym.