Bugüne Özel Bedava Tam Sürüm

Powerpoint sunumlarını Flash dosyasına çevirerek sunum yapmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan FlashSpring Pro 2.2, bugün için bedava. Acele edin, indirin.

Sunum yapanlar bilirler. Yanınızda taşıdığınız sunum dosyası (PPT), eğer görsel ve işitsel malzemeler içeriyorsa oldukça fazla yer kaplar ve her bilgisayarda çalışması da biraz zor. Bunun nedeni de ofis yazılımlarının sürüm farkından kaynaklanması. Oysa bu sunumları Flash dosyası yaparsanız, hem her bilgisayarda daha rahat çalıştırabilirsiniz hem de dosya boyutunu inanılmaz ölçülerde düşürebilirsiniz. Mesela 40 MB yer kaplayan bir sunumu 1 MB Flash dosyasına dönüştürebilirsiniz. Tüm bunları yapan yazılım, FlashSpring Pro 2.2, bugün için bedava. Yazılımın değeri 99 Dolar.


:: Tam sürüm FlashSpring Pro 2.2'yi indirmek için buraya tıklayın. (6,65 MB)

Yazılımın Kurulumu

Buraya tıklayarak Flash video eşliğinde daha yakından tanıyabileceğiniz yazılımı bilgisayarınıza kurmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor;

:: Kurulum dosyasını indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Setup.exe dosyası ile kurulumu gerçekleştirin.
:: Kurulumdan sonra aynı klasörde bulunan Activate.exe dosyasını çalıştırın.
:: Artık, yazılımı lisanslı ve tam sürüm olarak kullanabilirsiniz.

Yazılımın Künyesi

Firma: CPS Labs
Dosya Boyutu: 6,65 MB
Dili: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows NT/2000/XP/Vista
Ofis Desteği: PowerPoint 2000/XP/2003

Bilgi İçin: Giveawayoftheday.com
Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net
 

tulutas

Üyecik
ben inidrdim kurdum olmadı. bende openoffice.org var o yüzden olabilir mi?

edit:normal office de denedim oldu. :)
 

maviadana

Üyecik
Arkadaşlar dosyayı indirdim ben fakat kurulumu yapabileceğim zip dosyasını bir türlü açamıyorum."Use Evaulation Version" butonu aktif değil."Buy Now" butonu aktif sadece.Bu program bana okadar lazımki lütfen yardım ediiiiiinnnn %(
 

maviadana

Üyecik
Zip dosyasına sağ tıkladım "dosyaları buraya taşı" tıkladım "Activate dosyası ve programın kısayolu kendiliğinden masa üzerinde göründü.Kurulu yaptım sanırım.İlgin için çok telekkür ederim... Şimdi deneme yapacağım umarım dedikleri gibi dosya büyüklüğünü düşürebilirim..
 

maviadana

Üyecik
İlgin için teşekkür ederim ıb.bingol.... dönüşüm olayınıda hallettim.hakikaten 40 Mb lık dosyam 1 Mb oldu.Fakat dosyayı ekxplorer sayfasında izleyebiliyorum.Ayrı bir dosya olarak kaydedemiyorum.Bunuda bulurum heralde biraz daha kurcalamam lazım.
 
Üst