Bugüne göre düşük seviye bir bilgisayar toplayacağım öneri lazım.

Bu konuyu okuyanlar

Murat6153

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parçaları seçtim ama öneriniz olursa daha iyi olur hemde uyumluluk sorunu çıkabilir mi yardım ederseniz iyi olur.
İşlemci:INTEL Core i5 4460(3,2-3,4 Ghz)
Ana Kartı:Gigabyte Z97 HD
Ram:Kingston
HyperX - 8 GB - 2400 Mhz
Ekran Kartı:
Sapphire R7 265 - 2 GB - HD - 256 Bit
+SSD+HardDisk+Kasa+Fanlar+İşlemci Fanı+Güç Kaynağı

Öyle çok aham şaham bir bilgisayar istemiyorum, bütçem fazla yok 1500-1800 liralık bir bütçem var ve zaten istediğim gibi bilgisayarı bu bütçeyle toplayabiliyorum.
Bugünkü bilgisayarlara oranla biraz daha düşük oranda bir bilgisayar topluyorum.
Bilgisayarda istediğim en önemli özellik HD olması (720p monitörde kullanacağım).
Oynamak istediğim oyunlar: Battlefield 3-4, ARMA II, Sleeping Dogs
Oynamak istediğim oyunlarda çok yüksek sistem gereksinimli oyunlar değil orta seviyede oynayabilirim. Yeni çıkan oyunları oynamak gibi bi hayalim yok ama GTA V'i düşük seviyede oynayabilirsem iyi olur.
Bilgisayardan istediğim performanslar Adobe programlarını(Photoshop,AfterEffect vb.) sorunsuz kullanabilmek, sorunsuz film izlemek(Takılmadan HD), oynamak istediğim 3-4 oyunu kasmadan sorunsuz oynamak(yüksek ve Orta seviyede),

Buradaki amacım tavsiye almak buradaki parçaları kendim seçtim bilgisayar toplama konusunda çok bilgili değilim önereceğiniz parça olur, tavsiye olur, yardım istiyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Düşük seviyeli az bütçeli ama performansı iyi olan bir PC toplamak amacım.

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95

gayet uygun ve günümüzce yeterli bi sistemdir !!! :thumbup1: hatta 50-100 tl fark verilerek AMD FX 6300 veya 6350 alınabilir.

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bunu bir teknoloji sitesindekilerin tavsiyelerine göre dizmiştim zamanında. Şimdiki fiyatlarda oynama olabilir. Monitörü çıkartırsan zaten senin beklediğin fiyata iner büyük ihtimalle. Bu işlemcinin en önemli özelliği overclocklanabiliyor olması. 4.5ghz'e kadar hız aşımı yapabiliyorsun ama güzel de bir soğutma sistemin olması lazım. Bu sistemi beğenmezsen içinde beğenmediklerini ekler çıkartırsın.
PY7ry5.png

Murat6153

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağolun bakıyorum şimdi yazın alıcam.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Düşük bütçeli bir sisteme 240GB SSD eklemek mantıksız. İlk sisteme 750 Ti ekle. GTA V dahil oyunları medium-high arası oynarsın.
Kasa ve güç kaynağından biraz kısarak 6300 almanı öneririm.

Son mesajlar