Bugün Samsung Galaxy S3'ü İnceledim Vede Kendimce Yorumladım

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize merhabalar bugün akrabamın vasıtası ile beyaz renk s3 inceledim

şahsen alacaktım ama kati süretle vaz geçtim nedenleri aşagıda sıraladığım gibidir

cihaz dört dörtlük fakat benim görüşümce dizayn ve tasarım olarak -puanda o kadar büyük bir telefon olamaz..
ele alındığı zaman kullanımıda hiç kolay degil çok büyük geldi bana normal insan el ölçülerine göre yapılmamış azıcık daha ugraşsalarmış zaten samsungun note modelinin gibi olacakmış evet özellikleri olarak belli çok güzel cihaz ama benim görüşümce çok büyük kulağına koyduğunda bile nasıl duruyor

ama cihaz çok hafif elinizde varmı yokmu belli değil bir kaç oyun yüklüydü oynadım kasmadan eser yok fotograf çekmesi çok güzel kendi kendine cekiyor en güzel olanı sizin icin seciyor video izlerken bırisi size mesaj mı attı? hem mesajı okuyup hemde videoyu izleme imkanı sunuyor teknoloji olarak dört dörtlük ama tasarım ve dizayn boyut olarak -lerde....

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
ama o kadar param olsa kesin alırım.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=172823]1903[/MENTION] ne derler bilirsin ' o kadar kusur kadı kızında da var ' :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
O telefonun tek kötü yanı pahalı olması. Ben de biraz kurcaladım ele oturuşu dizaynı felan hoşuma gitti.

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
s3 müthiş büyüklüğü de dert değil ince olduğu için gayet rahat taşınıyor ve kullanılıyor ama tasarım olarak htc sensation xe nin yanından bile geçemez tasarımını hiç beyenmesem de geri kalanı tam puan alır fiyatı değerlendirmiyorum tabi

ha birde çok küçük bir ayrıntı ama tek elle kullanırken yanlışlıkla geri yada ayarlar tuşuna çok sık basılıyo özellikle yan kullanırken

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O telefonun tek kötü yanı pahalı olması. Ben de biraz kurcaladım ele oturuşu dizaynı felan hoşuma gitti.
aslında ttelefon elinizde yokmuş hissi veriyor ama boyutunun büyüklüğünü sevemedim :S
s3 müthiş büyüklüğü de dert değil ince olduğu için gayet rahat taşınıyor ve kullanılıyor ama tasarım olarak htc sensation xe nin yanından bile geçemez tasarımını hiç beyenmesem de geri kalanı tam puan alır fiyatı değerlendirmiyorum tabi

ha birde çok küçük bir ayrıntı ama tek elle kullanırken yanlışlıkla geri yada ayarlar tuşuna çok sık basılıyo özellikle yan kullanırken
su sony xperia s serisi gibi biraz daha ufak modelini yapsalar daha hoş olur :p

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben tasarımı konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Gayet kullanışlı bir dış tasarıma sahip. Ele tam oturuyor ve tek elle kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. :)

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben tasarımı konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Gayet kullanışlı bir dış tasarıma sahip. Ele tam oturuyor ve tek elle kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. :)
bahsettiğim gibi alacaktım ama benim için büyük geldi elime alıp incelediğimde felan duruşu kibar ama işte..

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bahsettiğim gibi alacaktım ama benim için büyük geldi elime alıp incelediğimde felan duruşu kibar ama işte..

O zaman elin küçük :p

İşin şakası bir yana , eğer almayı düşünüyorsan kaçırmamalısın. Ben şu ana kadar çok memnunum en çok mest eden şarj olayı :)

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğimle
işin kötü yani türkiyedeki mağazalarda şuan sadece beyaz rengi var.. teknosa ve teknolojix de gördüklerim onlardı bana söyledikleri ise darty ve media markt bimeksdeki ürünlerde beyazmış