Bu Tablet Almaya Değer mi ? Hi-Level HLV-T1002W 8GB 10.1" Tablet

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
hocam eğer oyunlarda hepsini kaldırıp bir sorun çıkarmıyorsa valla 500 tl galaxy tab 3.7.0 ye vericeğime buna 300 tl veririm başka yorumlarada bir bakayımda ona göre bir yol çizerim

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bizim arkadaş almıştı bundan. fiyatına göre iyi cihaz herşey var kutu içeriğindede baya bişey vardı. bana göre dokunmatiği çok iyi değil. ama bu fiyata süper cihaz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Asus me301t model (nvidia tegra 3 1.2 ghz 1 gb ram 16 gb dahili hafıza 32gb arttırılabilir hafıza desteği 10.1" ıps) tablet aldım memnunum tavsiye ederim.
BLNT

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
O zaman Galaxy tab alicam mecbur dokunmatik galaxy de iyi

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
çizgi bunun servisini bıraktı o kadar kötü yani hi level

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
en iyisi ben bunu sallayayım galaxy tab 3.7.0 veya ondan daha ucuz aynı özellikte birşey bildiğiniz varmı Galaxy Tab 3.7.0 özelliklerinde bir tablet (özellikle dokunmatik kalitesi ve oyun çalıştırma)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kaedeşim bizede bu tablet hediye alınmıştı ancak ilk açtık hiç işlem yapmıyor malesef ayarlar durdu uyarısı çıkıyodu gönderdik yenisi geldi onunda ekranı gidiyodu ve resetleyince 5 dadika kullanınca tine ekran gidiyodu onuda gönderdik yenisi geldi bugün şimdilik sorun yok ama sakat bir ürün bu kadar arızalı çıkması güven kırıcı iyi düşün ben tavsiye etmem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merabalar he level 707 var bende flaş bellek takılınca içindeki görüntüleri nasıl göreceğim